خبرنگاران فوتی و قطع عضو در حوادث چهارشنبه آخر سال در آذربایجان غربی گزارش نشد

به گزارش پری بلاگ، ارومیه- خبرنگاران- رییس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی گفت: با وجود مصدومیت 122 نفر، مورد فوتی و قطع عضو در حوادث چهارشنبه آخر سال در استان گزارش نشده است.

خبرنگاران فوتی و قطع عضو در حوادث چهارشنبه آخر سال در آذربایجان غربی گزارش نشد

باقر بهرامی بامداد چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران اضافه کرد: از 122 نفر مصدوم حوادث امشب، 89 نفر مرد و 33 نفر زن بودند که اقدامات درمانی به سرعت برای جلوگیری از بروز مشکل اساسی برای آنان انجام شد.

وی اضافه کرد: از کل مصدومان حوادث چهارشنبه آخر سال جاری، 77 نفر به صورت سرپایی مداوا و ترخیص شدند که نشان دهنده نبود مشکل اساسی برای این افراد بود.

رییس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی ادامه داد: از 45 نفر باقی مانده نیز 43 نفر در مراکز اورژانس بیمارستانی، تحت نظر بوده و 2 نفر نیز به علت شدت جراحات بستری شدند.

بهرامی گفت: از 122 مصدوم چهارشنبه آخر سال جاری 45 نفر شامل حدود 37 درصد مربوط به شهر ارومیه بود و بقیه در شهرهای مختلف استان از جمله خوی و میاندوآب، مصدوم شده بودند.

به گزارش خبرنگاران، سالانه صدها نفر در کشور بر اثر استفاده از مواد محترقه در چهارشنبه آخر سال مصدوم شده و تعدادی نیز فوت می کنند.

سال جاری نیز تا به امروز سه نفر در این حوادث در کشور جان خود را از دست داده اند.

منبع: ایرنا
انتشار: 13 فروردین 1400 بروزرسانی: 13 فروردین 1400 گردآورنده: pariblog.ir شناسه مطلب: 522

به "خبرنگاران فوتی و قطع عضو در حوادث چهارشنبه آخر سال در آذربایجان غربی گزارش نشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران فوتی و قطع عضو در حوادث چهارشنبه آخر سال در آذربایجان غربی گزارش نشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید