دادگاه بین المللی ورزش شکایت علیه فدراسیون تیراندازی با کمان را رد کرد

به گزارش پری بلاگ، تهران (پانا) - دیوان داوری ورزش نظر نهایی خود درباره شکایت کریم صفایی از فدراسیون تیراندزی را صادر کرد.

دادگاه بین المللی ورزش شکایت علیه فدراسیون تیراندازی با کمان را رد کرد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان در اطلاعیه ای درخصوص رای دیوان داوری ورزش توضیحاتی را ارائه کرد که به توضیح زیر است:

به نام خداوند بخشنده مهربان

باتوجه به شکایت آقای کریم صفایی از فدراسیون تیراندازی با کمان ایران و فدراسیون جهانی تیراندازی با کمان و متعاقب آن، کوشش های هماهنگ و دفاع موثر کمیته های روابط بین الملل فدراسیون جهانی و فدراسیون تیراندازی باکمان ایران، خوشبختانه دیوان داوری ورزش (CAS) در تاریخ 20نوامبر 2020 مطابق با 30 آبان ماه 1399، رأی داوری خود را به نفع خواندگان صادر کرد که خلاصه ایی از رأی نهایی و قطعی CAS به توضیح ذیل اعلام شد:

1- این دیوان فاقد صلاحیت رسیدگی به درخواست پژوهش خواهی آقای کریم صفایی در تاریخ 16 اوت 2018 (25 مرداد 1397) علیه فدراسیون جهانی تیراندازی با کمان و فدراسیون تیراندازی با کمان ایران است.

2- هزینه های داوری از سوی دفتر دیوان معین شده و به طرفین اعلام می گردد که باید تماماً توسط آقای کریم صفایی پرداخت گردد.

3- آقای کریم صفایی مکلف است مبلغ 2500 فرانک سوئیس را بابت بخشی از هزینه های قانونی و سایر هزینه ها به هریک از فدراسیون های جهانی و فدراسیون تیراندازی با کمان ایران پرداخت نماید.

4- سایر ادعاها یا درخواست های آقای کریم صفایی رد می گردد.

همچنین در بند 75 این حکم آمده است آقای کریم صفایی در پژوهش خواهی خود به طرفیت WA و IAF (فدراسیون جهانی و ایران) شکست خورده و تقریبا تمامی استدلال ها را از دست داده است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 10 دی 1399 بروزرسانی: 10 دی 1399 گردآورنده: pariblog.ir شناسه مطلب: 345

به "دادگاه بین المللی ورزش شکایت علیه فدراسیون تیراندازی با کمان را رد کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دادگاه بین المللی ورزش شکایت علیه فدراسیون تیراندازی با کمان را رد کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید