داستان عجیب دروازه بان پرسپولیس و تبلیغ علیه نظام!

به گزارش پری بلاگ، خبرنگاران: بوژیدار رادوشوویچ دروازه بان کروات پرسپولیس اردوی این تیم را ترک کرده و با تهدید به شکایت بردن به فیفا، پرسپولیس را در شرایط خطرناکی قرار داده است. قرارداد این بازیکن دلاری است و اگر فیفا رای به سود این بازیکن بدهد آن وقت پرسپولیس باید رقم بسیار سنگینی را به نام جریمه بپردازد.

داستان عجیب دروازه بان پرسپولیس و تبلیغ علیه نظام!

به گزارش خبرنگاران، پرسپولیس هم، اما مستندانی علیه رادوشوویچ جمع و جور کرده و گفته از این بازیکن متقابلا شکایت خواهد کرد. ابراهیم شکوری، یکی از مدیران باشگاه پرسپولیس هم چند روز قبل در گفت و گویی، رادوشوویچ و وکیلش را متهم به باج خواهی کرد و گفت پرسپولیس حاضر نیست به هیچ بازیکنی باج بدهد. با این وجود، اما شرایط پیچیده تر از چیزی است که تصور می شود. رادوشوویچ به تازگی در گفت و گویی با ایسنا پرده از اتفاقاتی برداشته که در نوع خود عجیب است؛ او از ابراهیم شکوری گلایه دارد و نام می کند شکوری او را تهدید کرده که پرسپولیس بلد است چطور بازیکن (رادو) را مقصر جلوه دهد تا باشگاه زیر فشار هواداران قرار نگیرد.

بخش مهمتر صحبت های رادوشوویچ، اما مربوط به جایی است که می گوید شکوری او را متهم به تبلیغ علیه نظام جمهوری اسلامی ایران کرده است. رادوشوویچ در بخشی از صحبت هایش می گوید: بعد اینکه مطالبات من پرداخت نشد، به آن ها یک اخطار کتبی دادم که شما مطالبات من را پرداخت نکردید. بعد از اینکه وکیل من نامه های اخطار را برای باشگاه ارسال کرد، باشگاه به جای پرداخت مطالبات من، نامه ای به من دادند که در آن من را متهم کردند که به نظام جمهوری اسلامی توهین کرده ام که این اتهامات به هیچ نام درست نیست و اصلا آن ها را قبول ندارم.

در این سال ها هیچ وقت مسئله ای با هیچکس نداشتم و با احترام با همه تیم ها مثل استقلال و سپاهان برخورد کردم. در زندگی من هیچ موضوعی را پیدا نمی کنید که علیه دولتی صحبت کرده باشم و همیشه مردم ایران را دوست داشتم. بعد از این موضوع فرودگاه و انتشار یک استوری را مطرح کردند که آن هم به خاطر صف و شلوغی که در فرودگاه بود و نگران فرزندم بودم آن استوری را منتشر کردم. البته در فرودگاه چهار برابر افراد معمولی از من پول خواستند تا تست کرونا بگیرند. هیچ چیزی علیه نظام یا دولت ایران ننوشتم و فقط نسبت به صف طولانی موجود در فرودگاه اعتراض کردم.

پرسپولیس بعد از اخطار های من برای پرداخت پول، شروع به داستان سرایی علیه من کرد و گفتند در اینستاگرام تبلیغات می کنی! مگر سایر بازیکنان فوتبال ایران در صفحه خود تبلیغات منتشر نمی کنند؟

منبع: فرارو
انتشار: 4 مرداد 1400 بروزرسانی: 4 مرداد 1400 گردآورنده: pariblog.ir شناسه مطلب: 720

به "داستان عجیب دروازه بان پرسپولیس و تبلیغ علیه نظام!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داستان عجیب دروازه بان پرسپولیس و تبلیغ علیه نظام!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید