ستاره پرسپولیس جانشین هافبک سابق استقلال

به گزارش پری بلاگ، در گزارش الرایه پیرامون آخرین تغییرات فهرست الاهلی آمده است: مسئولان باشگاه الاهلی در گفت وگو با نیبوشا سرمربی تیم در حال آنالیز تمامی احتمالات پیرامون فهرست بازیکنان مورد احتیاج هستند. الاهلی کوشش می نماید با تقویت تیم در جذب مهره های تاثیرگذار خارجی در فصل آینده شرایط بهتری داشته باشد.

ستاره پرسپولیس جانشین هافبک سابق استقلال

الاهلی بعدی از امضای قرارداد با مدافع ایرانی باشگاه پرسپولیس، حسین کنعانی زادگان به جذب سه بازیکن شاخص خارجی دیگر احتیاج دارد. بازیکن پرسپولیس جانشین شین لوری مدافع استرالیایی تیم شد که قراردادش با الاهلی به سرانجام رسیده بود.

موضوع بعدی انتخاب بازیکنان خارجی از بین نفرات حاضر در دوحه یا بازیکنان خارج از لیگ قطر است. الاهلی برای جذاب یک مهاجم تمام کننده کوشش می نماید که ممکن است در صورت موافقت الریان یوهان بولی اهل ساحل عاج بازیکن این باشگاه باشد.

این باشگاه همچنین برای جذب یک هافبک در مرکز زمین کوشش می نماید در حالی که امید ابراهیمی پیشنهاد تمدید یک ساله قرارداد را نپذیرفت و مایل بود قرارداد جدید دو ساله با باشگاه امضاء کند. الاهلی همینطور به دنبال جذب یک بازیکن شاخص دیگر در انتقال بازی از دفاع به حمله خواهد بود.

منبع: فرارو
انتشار: 26 خرداد 1400 بروزرسانی: 26 خرداد 1400 گردآورنده: pariblog.ir شناسه مطلب: 647

به "ستاره پرسپولیس جانشین هافبک سابق استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستاره پرسپولیس جانشین هافبک سابق استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید