معرفی نامزدهای احتمالی حزب موتلفه در انتخابات ریاست جمهوری 1400

به گزارش پری بلاگ، حزب موتلفه اسلامی در بیانیه ای با بیان اینکه در انتخابات 1400 سیاست وحدت را دنبال می کنیم، تاکید نمود تخریب ها و توسل به بداخلاق ها و سیاه نمایی ها، فضای شاداب انتخابات را آلوده می سازد و جز زیان و آسیب نتیجه ای نخواهد داشت.

معرفی نامزدهای احتمالی حزب موتلفه در انتخابات ریاست جمهوری 1400

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، در بیانیه روز چهارشنبه این تشکل اصولگرا آمده است:

در آستانه قرن پانزدهم هجری، سال نو و نوروز زیبا را تبریک و تهنیت گفته، امیدواریم سالی سرشار از صلح، آرامش، برکت و سلامت باشد. انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی(ره) و با بیداری ملت ها در قرن چهاردهم تحولی عظیم در ایران و دنیا پدید آورد و اکنون در گام دوم به رهبری امام خامنه ای تکاملی نوین را نوید می دهد. حزب موتلفه اسلامی افتخار دارد که در گام اول با نظر صریح امام خمینی(ره) و در حضور ایشان در سال 1342 شکل گرفت و نقش محوری و تشکیلاتی مردمی و ارزشگرایی را در نیمی از این قرن پرماجرا ایفا کرد و امیدوار است که در گام دوم در خط ولایت و امامت و در تداوم حرکت مردمسالاری دینی نیز بتواند همچنان نقش محوری و تکاملی را در تحقق بیانیه گام دوم با برخورداری از تجربیات گرانبها و نیروهای متخصص و متعهد و پشتوانه شهدای عظیموار و یاران ثابت قدم خود ایفا کند. در شرایط حاضر انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا و عشایر برگزار می شود و قطعا انتخاب خوب، آثار و ثمرات خوبی را به دنبال خوبی خواهد داشت.

حزب موتلفه اسلامی در انتخابات شوراهای اسلامی در 31 استان با سیاست استقلال استانی و همراهی و همگرایی با همه نیروهای ارزشگرای استان و روحانیت و مردم تلاش داشته که فهرست انتخاباتی از عناصر متدین و اصلح و کارآمد و پاک و برخوردار از تخصص های لازم برای اداره مطلوب شهرها و روستاها را به مردم معرفی کند. در انتخابات ریاست جمهوری نیز حزب موتلفه اسلامی، سیاست وحدت را دنبال نموده و ضمن احترام به همه داوطلبان و نامزدها، سیاست رقابت سالم و اخلاق محور را به آنان توصیه می کند و معتقد است که هر نامزد و هواداران او می توانند با معرفی اثباتی خود فضای آرام و مطلوب برای شناخت نامزدها و برنامه های آنان را فراهم آورند تا انتخاب خوب مردم، در کمال آگاهی و شناسایی صحیح و کامل صورت گیرد. تخریب ها و توسل به بداخلاق ها و سیاه نمایی ها، فضای شاداب انتخابات را آلوده می سازد و جز زیان و آسیب نتیجه ای نخواهد داشت.

حزب موتلفه اسلامی، شخصیت های واجد شرایط و در تراز نامزد ریاست جمهوری خود را که از رجال سیاسی مذهبی انقلاب و نظام هستند و دارای دانش و تجربه، کارآمدی و کارایی، انگیزه و سلامت و طهارت مالی هستند و برخوردار از پشتوانه حزبی پاک و انقلابی و شبکه مردمی سراسری هستند به مردم عزیز و همه فعالان سیاسی در زمان مقتضی معرفی می کند تا براساس شاخص ها و رهنمودهای ولی امر مسلمین، از بین داوطلبان، فرد اصلح و ارجح برای اداره امور اجرایی مناسب با برنامه گام دوم انقلاب معین شود و انتخاب خوب حاصل شود. تیم نامزدهای در تراز ریاست جمهوری شامل شخصیت هایی چون آقایان دکتر اسدالله بادام چیان، مهندس سیدمصطفی میرسلیم، محمد حسین نیکنام، مهندس حسین انواری، حمیدرضا ترقی می باشند که جملگی مورد اعتماد ملت و عظیمان روحانی و ملی هستند و از بین آنان متعاقبا نامزد واحد معرفی خواهد شد.

حزب موتلفه اسلامی مطرح نمود: این نیروهای ارزشمند دارای تخصص های لازم و تجربیات کافی بوده و هریک از آنان برنامه های اقدامی و عملی برای حل مسائل مردم و پیشرفت کشور و تعامل با همه نیروهای علاقمند به خدمت به میهن، ملت و نظام را در دستور کار خود دارند. حزب موتلفه اسلامی مومن به رهبری مدبرانه امام خامنه ای و بصیرت و حسن انتخاب ملت، برای رهبر معظم انقلاب و ملت عظیم ایران اسلامی، سالی سرشار از موفقیت و برکت را از خداوند متعال مسئلت می کند و برای برطرف بلیه دنیای کرونا، ضمن آرزوی سلامتی، همگان را به رعایت همه توصیه های بهداشتی و دعا در ماه های شعبان و رمضان دعوت می کند. یادمان باشد پیروزی در گرو انتخاب خوب است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 14 فروردین 1400 بروزرسانی: 14 فروردین 1400 گردآورنده: pariblog.ir شناسه مطلب: 523

به "معرفی نامزدهای احتمالی حزب موتلفه در انتخابات ریاست جمهوری 1400" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی نامزدهای احتمالی حزب موتلفه در انتخابات ریاست جمهوری 1400"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید