نامه آخر فیفا برای پرسپولیس را منتشر کنید آقایان!

به گزارش پری بلاگ، بعد از انتشار خبر محرومیت قرمز ها از سه پنجره جابجایی، اما مسئولان خود را به خواب خرگوشی زده و علاوه بر تکذیب آن گفته اند: هنوز فیفا به ما نامه ای نداده! ظاهرا آن ها نامه قبلی را به درست نخوانده اند که چنین ادعایی می نمایند

نامه آخر فیفا برای پرسپولیس را منتشر کنید آقایان!

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، بار ها و بار ها تعیین شده اخباری که تکذیب می گردد صحت داشته، اما هیچگاه کسانی که دست به تکذیب زده اند، بعد از تائید آن مصاحبه خود را پس نگرفته و به اشتباه خود اعتراف ننموده اند. فیفا چندی قبل و بعد از شکایت ماریو بودیمیر به باشگاه پرسپولیس نامه نوشت در صورتی که تا روز 12 بهمن ماه طلب 500 هزار دلار این بازیکن را پرداخت نکند، از سه پنجره جابجایی محروم می گردد. ظاهرا همه این نامه را یک شوخی فرض نموده اند که اینگونه اخبار را تکذیب می نمایند. روز یکشنبه فریبرز محمودزاده مسئول جابجایی سازمان لیگ در تلویزیون گفت: فیفا با هیچ باشگاهی شوخی ندارد و وقتی آن ها طلب خود را ندهند از همان لحظه که زمان به انتها می رسد، از جابجایی خود محروم هستند.

او این شرحات را دقیقا درباره ماجرای بودیمیر و پرسپولیس داد. محمودزاده با زبان بی زبانی گفت اگر پرسپولیس نتواند پول را تا امروز (همان یکشنبه) بپردازد محروم است. بعد از انتشار خبر محرومیت قرمز ها از سه پنجره جابجایی، اما مسئولان خود را به خواب خرگوشی زده و علاوه بر تکذیب آن گفته اند: هنوز فیفا به ما نامه ای نداده! ظاهرا آن ها نامه قبلی را به درست نخوانده اند که چنین ادعایی می نمایند. اولا فیفا دو روز تعطیل بوده. دوما وقتی قبلا نامه زده اگر تا یکشنبه پول پرداخت نگردد، محروم هستید دیگر چه احتیاجی به نامه دیگری است؟! بهتر نیست مسئولان فوتبال ایران که دست به تکذیبیه شان خوب است و بیکار در دفتر خود نشسته اند تا زیر همه چیز بزنند، به جای این کار گزارشی از فعالیت خود و دلیل پرداخت نشدن طلب بودیمیر بدهند؟ بهتر نبود مسئولان پرسپولیس بگویند نتوانسته اند پول جور نمایند؟ بهتر نبود برخی مسئولان فدراسیون هم حداقل در این شرایط سکوت نمایند و چیزی را که می دانند واقعی است، تکذیب ننمایند؟احتیاج به شرح اضافه دیگری نیست. فقط ضروری است مصاحبه روز شنبه ابراهیم شکوری معاون اجرایی پرسپولیس را بخوانید: در این رابطه ما تا فردا (همان یکشنبه) فرصت داریم. امیدواریم پنجره جابجایی ما بسته نگردد. حالا مصاحبه های دیروز مسئولان را بخوانید که چطور فریاد می زنند: تکذیب، پنجره بسته نشده!.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 اسفند 1399 بروزرسانی: 10 اسفند 1399 گردآورنده: pariblog.ir شناسه مطلب: 457

به "نامه آخر فیفا برای پرسپولیس را منتشر کنید آقایان!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نامه آخر فیفا برای پرسپولیس را منتشر کنید آقایان!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید