پشت پرده سفر علی کریمی به کانادا

به گزارش پری بلاگ، این روز ها شایعات زیادی در مورد علی کریمی مطرح می گردد که یکی از این شایعات مهاجرت ستاره سابق فوتبال ایران به کاناداست. رد چند پیشنهاد لیگ فزونی نیز به این شایعات دامن زده، اما پرس وجو از اطرافیان او نشان می دهد که 8 محبوب سرخ ها فعلا برنامه ای برای مهاجرت ندارد. اما اوج دریافت شایعه مهاجرت کریمی از کجا شروع شد؟!

پشت پرده سفر علی کریمی به کانادا

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات ویزای توریستی کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای کانادا، ویزای مالتی 5 ساله کانادا با دعوتنامه معتبر دریافت کنید.

همه چیز از پست کریمی در صفحه اینستاگرامش شروع شد؛ جایی که او با انتشار عکسی از داخل هواپیما نوشت: گاهی نباش، خودت را بردار و برو و کمی دورتر از این قافله بایست. بعد از انتشار این پست بود که خیلی از سایت ها و خبرگزاری ها از سفر کریمی به کانادا خبر دادند، اما بعد از چند ساعت تعیین شد که سفری در کار نبوده و جادوگر فوتبال ایران همچنان در تهران است. بعد از این اتفاقات مالک شهرخودرو مدعی شد که این باشگاه قبل از سهراب بختیاری زاده با علی کریمی مذاکراتی داشته، اما او به پیشنهاد تیم مشهدی پاسخ منفی داده است.

انتشار این خبر به شایعه مهاجرت کریمی دامن زد، اما مهاجرت به کانادا دلیل پاسخ منفی کریمی به شهرخودرویی ها نبود. در واقع این که علی کریمی بعد از جدایی از سپیدرود به چند پیشنهاد لیگ فزونی پاسخ منفی داده به خاطر این است که او میخواهد یک سفر کوتاه به کانادا برای ملاقات با خانواده داشته باشد و این سفر به هیچ عنوان به معنای مهاجرتش نیست. در این روز ها خیلی ها می گویند کریمی هم مثل دایی میخواهد از فوتبال فاصله بگیرد، اما برخلاف این ادعا شماره 8 محبوب سرخ ها برای حضور در لیگ بیستم برنامه های ویژه ای دارد و حتی مذاکراتی هم با چند تیم لیگ فزونی داشته تا بعد از اتمام لیگ نوزدهم با یکی از تیم های لیگ فزونی به فوتبال ایران برشود.

به این ترتیب اگر در چند روز آینده خبر سفر کریمی به کانادا را شنیدید تعجب نکنید، اما مطمئن باشید این سفر کوتاه و صرفا برای ملاقات با خانواده خواهد بود و بعد از اتمام این سفر کریمی مجددا در قامت مربی به فوتبال ایران برمی شود.

منبع: خراسان ورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 28 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: pariblog.ir شناسه مطلب: 66

به "پشت پرده سفر علی کریمی به کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پشت پرده سفر علی کریمی به کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید