راه اندازی میز خدمت به مناسبت دهه فجر در منطقه 3

به گزارش پری بلاگ، همزمان با چهل و دومین بزرگداشت انقلاب اسلامی ایران، میز خدمت در ایستگاه های متروی منطقه 3 آماده خدمات رسانی به شهروندان است.

راه اندازی میز خدمت به مناسبت دهه فجر در منطقه 3

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 3، سعید شمالی نژاد معاون حمل و نقل و ترافیک در این باره گفت: مشاوره خانواده، فردی، پیشگیری از بیماری کووید 19، طب سنتی، نقاشی و اهدای جوایز جزو خدماتی است که در میز خدمت به شهفرایندان ارائه می گردد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 3 اضافه نمود: میز خدمت باید با کوشش مضاعف، خدمات مشاوره ای مورد احتیاج را در اختیار ارباب رجوع بگذارد تا شاهد تسریع در فرایند اجرایی کارها و رضایتمندی شهفرایندان باشیم.

او استقرار میز خدمت را یک ضرورت دانست و اضافه نمود: همگام سازی در ارائه خدمات با دنیای پرشتاب توسعه امروز با فرهنگ سازی باید محقق گردد و دستگاه های دولتی با اطلاع رسانی در این باره پیشگام شده و برای کاهش حضور مردم جهت دریافت خدمات به این شیوه جدی تر عمل نمایند.

شمالی نژاد هدف از اجرای میز خدمت را برخورداری ارباب رجوع ها از حقوق شهفرایندی که برای آن ها تعریف شده است مطرح نمود.

او اضافه نمود: شهرداری این منطقه برای ارائه خدمات روانشناسی و مشاوره با عنوان میز خدمت روانشناسی با حضور در ایستگاه های مترو به ارائه خدمات رایگان به شهفرایندان می پردازد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 3 گفت: خدمات روانشناسی با بهره گیری از توان علمی روانشناسان مورد تایید نظام روانشناسی و با هدف ارتقای سلامت روان و سطح کیفی زندگی فردی و شغلی و توانمند سازی نیروی انسانی انجام می گردد.

شمالی نژاد اضافه نمود: مراجعینی که تمایل به استفاده از خدمات این میز تخصصی دارند می توانند در ایام دهه مبارک فجر با حضور در ایستگاه های متروی میرداماد و قلهک از خدمات آن استفاده نمایند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 18 اسفند 1399 بروزرسانی: 18 اسفند 1399 گردآورنده: pariblog.ir شناسه مطلب: 471

به "راه اندازی میز خدمت به مناسبت دهه فجر در منطقه 3" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه اندازی میز خدمت به مناسبت دهه فجر در منطقه 3"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید