شرایط اختصاص خوابگاه های دانشجویان دانشگاه شریف اعلام شد ، مهلت ثبت درخواست تا اول شهریور

به گزارش پری بلاگ، دانشگاه شریف طی اطلاعیه ای شرایط اختصاص خوابگاه به دانشجویان این دانشگاه در سال تحصیلی جدید را اظهار داشت.

شرایط اختصاص خوابگاه های دانشجویان دانشگاه شریف اعلام شد ، مهلت ثبت درخواست تا اول شهریور

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل انگلیس هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی انگلیس، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی انگلستان، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های انگلیس انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، طی ا اطلاعیه ای شیوه نامه تخصیص خوابگاه به دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه شریف اعلام شد.

براساس این گزارش، دانشجویان تحصیلات تکمیلی که ملزم به استفاده از آزمایشگاه های پژوهشی در راستای تکمیل بخش تجربی سرانجام نامه های کارشناسی ارشد و رساله های دکتری و مطالعات امکان سنجی آزمایشگاهی و میدانی برای تدوین پیشنهاد پژوهشی خود هستند.

-دانشجویان تحصیلات تکمیلی که ملزم به مراجعه به موسسات تعیین در راستای جمع آوری داده های میدانی برای انجام سرانجام نامه های کارشناسی ارشد و رساله های دکتری هستند.

-دانشجویان دکتری که برای شرکت در امتحانات جامع باید در یک بازه زمانی تعیین و اعلام شده توسط دانشکده خود، در دانشگاه حضور داشته باشند (با تایید معاونت های تحصیلات تکمیلی دانشکده ها)

-دانشجویان تحصیلات تکمیلی که به عنوان دستیار آزمایشگاهی زیر نظر سرپرست آزمایشگاه های پژوهشی، مسئولیت مدیریت امور آزمایشگاه های پژوهشی و حفظ ونگهداری تجهیزات و ارائه خدمات آزمایشگاهی به سایر دانشجویان تحصیلات تکمیلی را بر عهده داشته باشند(با معرفی سرپرست آزمایشگاه پژوهشی و تایید رئیس دانشکده)

با توجه به ظرفیت محدود خوابگاه ها اولویت بندی تخصیص خوابگاه به دانشجویان تحصیلات تکمیلی که حداکثر تا سرانجام آذر ماه 99 بتوانند فعالیت های آزمایشگاهی، تجربی و یا مطالعات میدانی خود را به اتمام رسانده است و بعد از آن دیگر نیازی به استفاده از خوابگاه نداشته باشند.

-دانشجویان تحصیلات تکمیلی که حداکثر تا سرانجام اسفند 99 بتوانند فعالیت های آزمایشگاهی، تجربی و یا مطالعات میدانی خود را به اتمام رسانده و بعد از آن دیگر نیازی به استفاده از خوابگاه نداشته باشند.

گفتنی است، مهلت ارسال درخواست ها تا شنبه 1 شهریور ماه 99 و به وسیله سامانه آموزش، منوی تحصیلات تکمیلی، فرم تسهیلات خوابگاهی خواهد بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 مهر 1399 بروزرسانی: 22 مهر 1399 گردآورنده: pariblog.ir شناسه مطلب: 180

به "شرایط اختصاص خوابگاه های دانشجویان دانشگاه شریف اعلام شد ، مهلت ثبت درخواست تا اول شهریور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط اختصاص خوابگاه های دانشجویان دانشگاه شریف اعلام شد ، مهلت ثبت درخواست تا اول شهریور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید