فرشته صدرعرفایی: فیلمنامه شهربانو بسیار دغدغه مند و مسئولانه بود

به گزارش پری بلاگ، عرفایی گفت: فیلمنامه حرف اول را میزند، فیلمنامه شهربانو بسیار دغدغه مند و مسئولانه بود.

فرشته صدرعرفایی: فیلمنامه شهربانو بسیار دغدغه مند و مسئولانه بود

نشست رسانه ای فیلم شهربانو به کارگردانی مریم بحرالعلومی با حضور کارگردان، فرشته صدرعرفایی بازسگر نقش اول، گلاره عباسی، بهرنگ علوی و سامان صفاری برگزار گردید.

مریم بحرالعلومی بیان نمود: شهربانو پیچیدگی داشت که دل مرا درگیر کرد، الان هم یاد صحنه هایش می افتم بغض میکنم. فکر میکنم زنانی مثل شهربانو در جامعه کم نیستند.

فرشته صدرعرفایی بازیگر نقش شهربانو گفت: فیلمنامه حرف اول را میزند، فیلمنامه شهربانو بسیار دغدغه مند و مسئولانه بود. این فیلمنامه را خیلی دوست داشتم، زیرا به اقتصاد خانواده و معضلات میپردازد و امیدوارم این تلنگر ها مسئولین را مطلع تر کند.

وی ادامه داد: سالهاست زنان بار سنگین زندگی را به دوش می کشند. ما زنانی هستیم که کار می کنیم و با مسائل می جنگیم. در این فیلم زن ها قربانی شرایط اجتماعی جامعه می شوند. متاسفانه فقر همراه با خودش جرم و جنایت می آورد و این مادر قصد دارد بچه هایش را امن نگه دارد.

در ادامه گلاره عباسی درباره نقش خود شرح داد: من بازیگری هستم که نقش های مکمل را دوست دارم، اول از همه هم فیلمنامه برایم مهم است. قصه شهربانو را دوست داشتم، دلم میخواست قصه شهربانو به تصویر کشیده گردد و من هم سهمی در آن داشته باشم.

سامان صفاری که نقش علیرضا پسر شهربانو را ایفا می کرد در صحبت های خود بیان نمود: خیلی خوش شانس بودم که این نقش را بازی کردم، متشکرم از خانم صدرعرفایی که مرا پذیرفتند و همراهی کردند. علیرضا نقش خطرناکی برای من بود. خوشحالم که این فیلم اکران شد.

در ادامه بهرنگ علوی گفت: حس خوبی بود که در فیلم سهم کوچکی داشتم، مریم بحرالعلومی فیلمساز جوانی است، اما خیلی باتجربه عمل کرد.

بحرالعلومی بیان نمود: فیلمسازی کار سختی است، آنقدر سختی ها زیاد میشوند که ناخودمطلع غافلگیر میشوی، فیلم اول من آزمون و خطا داشت، فیلم دوم فیلمنامه سخت تری داشت، این سختی ها صبر مرا ارزیابی کرد، از تمام دوستان تشکر میکنم که قوت را بیشتر و بیشتر می کردند.

یوسف تیموری هم گفت: خودم نقش های کمدی را بیشتر دوست دارم، من کار خاصی در نقش نداشتم، اما همینکه از طرف مردم پذیرفته شد برای من باعث افتخار است و دوست دارم و نقش های متفاوت تر را تجربه کنم.

منبع: همگردی
انتشار: 21 تیر 1400 بروزرسانی: 21 تیر 1400 گردآورنده: pariblog.ir شناسه مطلب: 693

به "فرشته صدرعرفایی: فیلمنامه شهربانو بسیار دغدغه مند و مسئولانه بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرشته صدرعرفایی: فیلمنامه شهربانو بسیار دغدغه مند و مسئولانه بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید