مقاله: فعالیت های در فضای باز برای نوجوانان در ادمونتون کانادا

به گزارش پری بلاگ، برای یافتن مسیرهای پیاده روی عالی نیازی به ترک شهر نیست. دره رودخانه Saskatchewan شمالی مملو از مسیرهای ناب است ، هم سنگفرش و هم آسفالت نشده ، که برای گردش در طبیعت مناسب است. مراقب حیواناتی باشید که دره رودخانه را خانه خود می نامند!

مقاله: فعالیت های در فضای باز برای نوجوانان در ادمونتون کانادا

اینجا ارزش صبر برای رشد ذرت را دارد. در میان ساقه ها گم شوید و ببینید چه مدت طول می کشد تا از آن عبور کنید. پس از غروب خورشید هم بمانید تا با یک چالش جدید روبرو شوید.

وقت آن است که تیم میزبان را تشویق کنیم! چشم انداز Edmonton بدون نیاز به پرداخت بلیط ، انجام یک بازی بیس بال را آسان می کند. بازی ها را بررسی کنید و ببینید آیا می توانید انجامش دهید

قلعه های یخی ادمونتون برای بیرون آمدن در زمستان و رفتن به یک فضای افسانه ای بسیار مناسب است. صدها هزار قالب یخی برای ایجاد این فضا کنارهم قرار گرفته است و هزاران چراغ LED پس از تاریک شدن هوا آن را روشن می کنند. هر ساعتی از روز که بروید فرقی ندارد، دوستانتان مطمئناً اوقات خوبی را در اینجا سپری می کنند.

به دنبال عکس مناسب برای اینستاگرام هستید؟ میتوانید اینجا کلی عکس بگیرید. از هنر گرفته تا چشم اندازهای نفس گیر ، نقاط مناسب سلفی گرفتن در اینجا کم نیست.

منبع مقاله: فعالیت های در فضای باز برای نوجوانان در ادمونتون کانادا

انتشار: 8 آبان 1400 بروزرسانی: 8 آبان 1400 گردآورنده: pariblog.ir شناسه مطلب: 833

به "مقاله: فعالیت های در فضای باز برای نوجوانان در ادمونتون کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: فعالیت های در فضای باز برای نوجوانان در ادمونتون کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید