آیا او با من قصد ازدواج دارد؟

به گزارش پری بلاگ، اگر کسی قصد ازدواج با شما را داشته باشد برای شما زمان می گذارد، به علاقمندی های شما علاقمند شده، شما را به خانواده و دوستانش معرفی می کند و...

آیا او با من قصد ازدواج دارد؟

متاسفانه اغلب مردان اصولا احساسات و تمایلات خود را به طور مستقیمبیان نمی کنند و در روابطشان خیلی رازآلود قدم برمی دارند. مثلا حتی اگر قصدازدواج با شما را داشته باشند زمان طولانی باید منتظر بمانید تا نیتشان را به زبانبیاورند. اما همیشه نشانه های واضحی وجود دارد که به شما کمک می کند نیات آنان رااز رفتارشان حدس بزنید. در این مقاله نشانه هایی را مرور خواهیم کرد که بیان می دارد مردی قصد ازدواج با شما را داشته و تمایل دارد با شما رابطه ای ویژه و جدیداشته باشد.

آیا او قصد دارد با من ازدواج کند؟

علائمی که نشان می دهد اوقصد ازدواج با شما را دارد:

1-زمان زیادی را به شما اختصاص می دهد

وقتی مردی زمان زیادی را برای شما صرف می کند،این یکی از اولین علائمی است که وی می خواهد با شما ارتباط داشته باشد. هنگامی که اوشما را دوست داشته باشد به طور منظم به محل کار شما می آید تا شما را فقط برای چندثانیه ببیند. تشخیص این علائم برای شما راحت است. در واقع، زمان به عنوان یک سرمایه گذاریدر رابطه با شما در نظر گرفته می شود زیرا وی فرصتی برای شناخت بیشتر شما خواهد داشت.

2-به آنچه علاقهدارید علاقمند می شود

علاقه یک مرد به علایق شما، علامت دیگریاست که وی می خواهد با شما رابطه داشته باشد. مثلا با شما می ایستد و حرکات پرندگانرا تماشا می کند یا با دوستان شما گپ می زند و یا به صورت گروهی با شما کار می کند.به علاوه وی تلاش می کند علایق خود را به شما نشان دهد و شما را در آنها شرکت دهد،مثل شرکت در برخی از بازی های ورزشی یا تماشای فیلم های وحشتناک. به عبارت دیگر اگروی به اشتراک گذاشتن برخی از قسمت های زندگی، احساسات، کار و برنامه هایش را با شماشروع کرد، وی قصد ازدواج با شما را داشته و واقعاً می خواهد با شما باشد.

3-به زن هایدیگر اهمیت نمی دهد

نگاه کردن به زن های دیگر ممکن است عادتمردها باشد که فقط زمانی متوقف می شود که احساس کنند این کار دیگر لازم و ضروری نیست،مثل زمانی که شما را دارند. نگاه نکردن به زنان دیگر و اهمیت ندادن به آنها، یکی ازعلائم واضحی است که او قصد ازدواج با شما را دارد. او می داند شما دختری هستید که ویرا به اندازه کافی شاد می کند بنابراین می خواهد زمان بیشتری را با شما صرف کند و حتیپایه ای را برای زندگی با شما بسازد.

4-حسادت می کند

وقتی مردی دوست داشتن شما را شروع می کند،هیچ شکی نیست که نسبت به مردان دیگر در زندگی شما بدجنس و حسود می شود. حسادت تنهاجنبه منفی ندارد، حسادت متوسط طبیعی است و همچنین یکی از علائمی است که او می خواهدبا شما ارتباط داشته باشد. او می خواهد یک مرد منحصربه فرد در زندگی شما باشد. اماشما نباید حسادت مثبت را با مالکیت یا رفتار کنترل کننده اشتباه بگیرید. بنابراین اگراو از شما بخواهد روابط دیگر خود را قطع کنید یا هر حرکتی که می کنید را دنبال کند،یک پرچم جنگ با شما را برداشته است.

5- برای با شما بودن برنامه ریزی می کند

او ممکن است برای یک شام، دیدن فیلم یاانجام کار مهیجی مثل دوچرخه سواری با شما برنامه ریزی کند. هنگامی که مشاهده می کنیدمردی برای تفکر در خصوص چیزی که روز شما را روشن می سازد انرژی می گذارد و مثلا یکفهرستی عالی از آهنگ هایی که خودش تهیه کرده است را به شما می دهد، می توانید مطمئنشوید که واقعاً می خواهد با شما ارتباط داشته باشد.

6-بیش ازاینکه حرف بزند عمل می کند

حرف زدن فقط روشی برای جذب کردن شماست امانشان نمی دهد که نسبت به این ارتباط تعهد داشته باشد. او با رفتارش به شما اجازه می دهدعلائمی را ببینید که وی می خواهد هر روز با شما ارتباط داشته باشد. وی می تواند حتیدر طول زمان های سخت که هیچ لذتی ندارد هم با شما بماند و در صورت لزوم آن را برایشما مطلوب بسازد یا در موارد بیماری از شما مراقبت کند. همچنین هنگامی که به او تلفنمی زنید و می گویید به کمک نیاز دارید به سرعت به سمت شما می دود. این مرد واقعاً یکمرد بالغ است.

7-تلاش می کندشما را تحت تاثیر قرار دهد

او تلاش می کند با تحت تأثیر قرار دادنشما، او را به شکل یک سوپر قهرمان، ببینید. بنابراین هر وقت در خصوص وی فکر می کنیدتا او را به دوستانتان معرفی کنید احساس غرور می کنید.وی همیشه تلاش می کند ثابت کند می خواهد از شما مراقبت کند، خصوصاً زمانیکه در ماشین را برای شما باز می کند یا کت خود را بر روی شانه های شما می اندازد. اگرعملکردهای گرم وی واقعاً شما را تحت تأثیر قرار دهد، به شما تبریک می گوییم زیرا ویبه شما تعلق دارد.

8-از شمامحافظت می کند

زمانی که مردی محافظت از شما را شروع می کندممکن است احساس کنید که او قوی تر و شجاع تر از چیزی است که شما فکر می کردید و همیشهدر هنگام بودن با وی احساس امنیت می کنید. مطمئناً می دانید که برای شما خواهد جنگیدو از لحاظ فیزیکی و احساسی در کنار شما خواهد ماند. حفاظت همیشگی از شما یکی از علایمآشکاری است که وی می خواهد با شما رابطه داشته باشد و قصد ازدواج با شما را دارد.

9-به خاطرشما بهتر از قبل می شود

یکی از علائمی که او می خواهد با شما رابطهداشته باشد این است که از شما می پرسد نسبت به وی چه احساسی دارید. در نتیجه اگر شمااو را مجبور کنید برخی عادات بدش را متوقف کند، ممکن است به راحتی با شما موافقت کردهو خود را تغییر دهد.زمانی که مرد شما تلاش می کند در مباحث،موضوع را برای شما روشن سازد و بحث کردن شما باعث تغییر جدی در وی می شود، واقعاً درمورد ارتباط با شما جدی است.

10-شما رابه خانواده و دوستانش معرفی می کند

معرفی کردن شما به دوستان یا خاطر نشانکردن دائمی شما به دوستان یا خانواده، از علایم مهمی است که نشان می دهد وی قصدازدواج با شما را دارد. او هیچ فرصتی را برای اینکه به شما نشاندهد شما را به عنوان همسر آینده خود می خواهد و باعث شود شما احساس خاص بودن داشتهباشید را از دست نمی دهد. اگر شما با مردی بیرون رفتید و به طور اتفاقی دوستان وی رادیدید، اگر با خوشحالی شما را به آنها معرفی کرد و شما را به عنوان یک فرد مهم به آنهانشان داد، می خواهد با شما رابطه داشته باشد.

11- شما را در آینده خود دخیل می کند

برنامه ریزی برای آینده با شما، یکی ازعلائمی است که نشان می دهد قصد ازدواج با شما را دارد و می خواهد با شما ارتباط داشتهباشد و نسبت به شما متعهد است. به جای من، ما گفتن را شروع می کند و در برنامه ریزیشاد آینده خود مثل یک سفر، ملاقات با خانواده و حتی خانه رویایی هر دو شما با بچه هابرنامه ریزی شما را شریک می کند. او همچنین صادقانه در خصوص رویاها و اهدافی که درزندگی دارد با شما صحبت می کند.

علایم رفتاری مردی که قصد ازدواج باشما را دارد

به طور خلاصه می توان گفت مردی که قصد ازدواج با شما را دارد:

 • شما را به خانواده خود معرفی می کند.
 • سعی می کند خیلی زود اقدام رسمی کند.
 • برای رابطه وقت و انرژی می گذارد.
 • شرایط و محدودیت های شما بعنوان یک دختررا می پذیرد.
 • مدام راجع به مسائل جنسی صحبت نمی کند.
 • به دنبال ارتقاء شرایط خود از نظر شغلی،تحصیلی و خدمت سربازی است.
 • برای ازدواج با شما شتاب می کند.
 • با شما صادق است.
 • به شما کمک می کند تا او را بهتربشناسید.
 • با شما درد و دل می کند.
 • ثبات تصمیم گیری دارد.
 • در خصوص خانواده شما سوال زیاد می پرسد.
 • سعی در شناخت بیشتر شما دارد.
 • برای شما وقت می گذارد.

برگرفته از: سایت مشاوره آی زنان، مجله اینترنتی بی جامه

گروه روانشناسی خبرنگاران

منبع: setare.com
انتشار: 2 بهمن 1399 بروزرسانی: 2 بهمن 1399 گردآورنده: pariblog.ir شناسه مطلب: 378

به "آیا او با من قصد ازدواج دارد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آیا او با من قصد ازدواج دارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید