اعلام جرم دادستان علیه وزیر ارتباطات بدلیل عدم فیلتر اینستاگرام

به گزارش پری بلاگ، قوه قضاییه علیه وزیر ارتباطات اعلام جرم کرده و آذری جهرمی باید برای پاسخ به سوالات بازپرس دادسرای فرهنگ و رسانه در دادسرا حضور یابد.

اعلام جرم دادستان علیه وزیر ارتباطات بدلیل عدم فیلتر اینستاگرام

محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اعلام جرم دادستان کل کشور و شکایت صداوسیما به دادسرای فرهنگ و رسانه فراخوانده شد.

به گزارش برنا، اعلام جرم دادستان کل کشور شامل محور هایی چون: استنکاف از اجرای اوامر قضایی در مورد فیلتر کردن اینستاگرام علیرغم حکم صادره، استنکاف از اجرای دستورات مقام های دولتی که اشاره به ابلاغ رییس مرکز ملی فضای مجازی به وزارت ارتباطات برای کاهش پهنای باند بین الملل و محدودسازی پیام رسان های خارجی دارد؛ عدم اجرای مصوبات شورای عالی فضای مجازی از جمله مصوبه سال 91 شورا در مورد انسداد فیلترشکن ها و VPN ها و همچنین مصوبه حمایت از پیام رسان های بومی است.

همچنین رسیدگی به شکایت مردم اهواز و چند شهر دیگر از وزیر ارتباطات، شکایت جاویدنیا معاون سابق دادستان کل کشور از جهرمی و نیز شکایت سازمان صداوسیما از جهرمی در مورد اظهارنظر او در مورد بازپس گیری فرکانس های باند 700و800 از دیگر اتهامات وزیر ارتباطات طرح شده است.،عصر ایران

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 1 اسفند 1399 بروزرسانی: 1 اسفند 1399 گردآورنده: pariblog.ir شناسه مطلب: 436

به "اعلام جرم دادستان علیه وزیر ارتباطات بدلیل عدم فیلتر اینستاگرام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام جرم دادستان علیه وزیر ارتباطات بدلیل عدم فیلتر اینستاگرام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید