انتشار کتاب چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر

به گزارش پری بلاگ، کتاب معرفی آثار حاضر در چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر به مدیرمسئولی حسین مسافرآستانه در 107 صفحه منتشر شد.

انتشار کتاب چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران به نقل از ستاد خبری جشنواره، کتاب آثار حاضر در چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر با معرفی آثار در بخش های مختلف در 107 صفحه منتشر شد و در دسترس علاقه مندان نهاده شد.

حسین مسافرآستانه مدیرمسئول، سعید شکرنیا سردبیر و دبیر هنری، سیدبهیاد نجفی دبیر اجرایی، طاهره فرقانی دبیر تحریریه و سارا نفر دبیر عکس این کتاب هستند. بخش ترجمه را طیبه فرقانی انجام داده است و طراحی و صفحه آرایی این کتاب بر عهده سعید شکرنیا، سارا نفر و سمیرا ماهان فر بوده است.

احسان فرقانی، علی خوش نژاد، فرزانه سادات جعفرنیا، سهیل ساعی هما، رهی علی بالائی، مهدی اسمعیل زاده و زهرا مرادی نیز اعضای هیات تحریریه این کتاب را تشکیل می دهند.

کتاب چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر شامل پیغام هایی از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاون امور هنری، مدیرکل هنر های نمایشی و دبیر جشنواره، بزرگداشت ها، اطلاعات بخش های مختلف شامل آثار صحنه ای (رقابتی و غیررقابتی)، نمایش های خیابانی (رقابتی و غیررقابتی)، دیگرگونه های اجرایی، رادیوتئاتر، نامزد های مسابقه نمایشنامه نویسی و عکس و پوستر تئاتر، معرفی هیات های انتخاب و داوری و ... است.

چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر به دبیری حسین مسافرآستانه تا 26 بهمن در حال برگزاری است. اخبار آن در سایت جشنواره به آدرس fitf.ir در دسترس است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 4 اردیبهشت 1401 گردآورنده: pariblog.ir شناسه مطلب: 1013

به "انتشار کتاب چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتشار کتاب چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید