خبرنگاران سامانه یکپارچه برف روبی شهرداری منطقه 20 تهران رونمایی شد

به گزارش پری بلاگ، شهرری ـ خبرنگاران ـ آیین رونمایی از سامانه یکپارچه ستاد برف روبی شهرداری منطقه 20 - شهرری امروز (پنجشنبه) با حضور مجتبی یزدانی معاون خدمات شهری شهرداری تهران، حسن خلیل آبادی عضو شورای شهر، فرهای افشار شهردار منطقه و جمعی از مسئولان در شهرری برگزارشد.

خبرنگاران سامانه یکپارچه برف روبی شهرداری منطقه 20 تهران رونمایی شد

به گزارش خبرنگاران، سامانه ابتکاری یکپارچه برف روبی شهرداری منطقه 20 تهران برای اولین بار در کشور رونمایی شد، همچنین صبح امروز مانور برف روبی با حضور تجهیزات و ماشین آلات برف روبی شهرداری منطقه 20 نیز برای هماهنگ و آماده سازی بیشتر برگزار گردید.

شهردار منطقه 20 تهران در حاشیه این مراسم در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران، ضمن اشاره به افتتاح سامانه یکپارچه ستاد برف روبی شهرداری منطقه 20، گفت: امروز توفیق داشتیم علاوه بر انجام مانور آمادگی در مورد عملیات برف روبی، از سامانه ای رونمایی کنیم که این سامانه در راستا مدیریت عملیات برف روبی کار کنترل و اقدام اصلاحی را برای ما تسهیل می نماید.

فرهاد افشار اضافه نمود: یکی از مسائل و مشکلاتی که ما در بحث عملیات اجرایی داشتیم این بود که بعد از اینکه برنامه عملیاتی تعریف می شد و به عوامل اجرایی ابلاغ می شد، در بحث کنترل با توجه به گستردگی سرزمینی که برای اجرا داشتیم، این امکان وجود نداشت که همزمان بخواهیم گزارش گیری کنیم و عوامل را در راستای تکالیفی که برایشان تعریف کردیم کنترل کنیم.

شهردار منطقه 20 تهران اضافه نمود: این سامانه این اجازه را به ما می دهد که همزمان کل عواملی را که در عملیات برف روبی شرکت دارند را رصد کنیم و با توجه به اولویت هایی که در بخش کاری تعریف شده راستا حرکت ها و فعالیت هایشان معین گردد و اگر در نهایت در اجرا خللی وجود دارد با توجه به دید کلی که مدیران سامانه دارند، می توانند پیغام هایی را برای عوامل اجرایی اعلام نمایند و در نهایت با اقدام اصلاحی بتوانند برنامه اجرایی را به درستی در منطقه اجرا نمایند.

منطقه 20 (شهرری) جنوبی ترین منطقه شهری شهرداری تهران است و دارای پنج ناحیه داخل محدوده و 2 ناحیه خارج محدوده و 21 محله است.

منبع: ایرنا
انتشار: 10 دی 1399 بروزرسانی: 10 دی 1399 گردآورنده: pariblog.ir شناسه مطلب: 344

به "خبرنگاران سامانه یکپارچه برف روبی شهرداری منطقه 20 تهران رونمایی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران سامانه یکپارچه برف روبی شهرداری منطقه 20 تهران رونمایی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید