قیمت هر کیلو مرغ در خراسان جنوبی چقدر است؟

به گزارش پری بلاگ، خبرنگاران/خراسان جنوبی معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی اظهار کرد: توزیع برنج هندی تنظیم بازار از روز گذشته به میزان 168 تن در مراکز منتخب شهر بیرجند و سایر شهرستان ها آغاز شد.

قیمت هر کیلو مرغ در خراسان جنوبی چقدر است؟

الیاس جویبان، امروز چهارشنبه 7 آبان به خبرنگاران رسانه های گروهی گفت: قیمت هر کیسه 10 کیلوگرمی برنج هندی 1121 تنظیم بازار 152 هزار تومان برای مصرف کنندگان تعیین شده است.

به گزارش خبرنگاران، وی با اشاره به اینکه مراکز عرضه برنج به منظور دسترسی تمامی شهروندان از سوی اتحادیه مربوطه از مناطق مختلف مرکز استان انتخاب شدند، شرح داد: 20 مرکز منتخب در مرکز استان برای توزیع مناسب برنج پیش بینی شده است.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی با بیان اینکه از این مقدار برنج، 111 تن سهمیه اختصاصی به 10 شهرستان دیگر استان است، ادامه داد: تصمیم گیری در خصوص نحوه توزیع و جامعه هدف مورد نظر در سایر شهرستان ها بر عهده کمیسیون تنظیم بازار هر شهرستان است.

جویبان از توزیع 300 تن مرغ منجمد تنظیم بازار در 25 واحد در مرکز استان و مراکز منتخب در سایر شهرستان ها به منظور تعدیل قیمت مرغ خبر داد و اضافه نمود: قیمت هر کیلو مرغ منجمد تنظیم بازار 15 هزار تومان برای مصرف کنندگان تعیین شده است.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی با اشاره به نظارت بازرسان سازمان بر مراکز توزیع، گفت: شهروندان درصورت مشاهده هرگونه تخلف در این خصوص می توانند با سامانه 124 معاونت بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان این سازمان تماس حاصل و موضوع را گزارش دهند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 آذر 1399 بروزرسانی: 3 آذر 1399 گردآورنده: pariblog.ir شناسه مطلب: 266

به "قیمت هر کیلو مرغ در خراسان جنوبی چقدر است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت هر کیلو مرغ در خراسان جنوبی چقدر است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید