ماد نو الدن رینگ اسلحه بلادبورن و مکانیک آن را به بازی اضافه می نماید

به گزارش پری بلاگ، به تازگی گروهی از مادسازها با همکاری یکدیگر یکی از سلاح های بلادبورن را به بازی نو استودیوی فرام سافتور یعنی الدن رینگ آورده اند.

ماد نو الدن رینگ اسلحه بلادبورن و مکانیک آن را به بازی اضافه می نماید

هواداران سبک سولزبورن سابقه ای طولانی در تغییر بازی های فرام سافتور دارند. این مادها با پورت رایانه شخصی دارک سولز آغاز شده و تا الدن رینگ ادامه یافته اند. این بازی تا به امروز مادهای مجذوب نمایندهی دریافت نموده اما تازهترین ماد آن، بازگشت بعضی از برترین المان های مجذوب نماینده بلادبورن را نوید می دهد. یوتیوبر و مادسازی با نام Garden of Eyes یکی از افرادی است که از زمان عرضه الدن رینگ کارهای جالبی نظیر نظیر قرار دادن باس های بازی روبروی هم و احضار روح های تازه انجام داده است.

حال این مادساز با همکاری استودیوی COTA مادی را ایجاد نموده که یکی از اسلحه های بلادبورن را به بازی اضافه می نماید. البته این ماد تنها به اسلحه ذکر شده محدود نمی گردد چرا سیستم پری کردن با آن نیز به بازی اضافه شده است تا بازیکنان بتوانند از این ویژگی که در بلابورن وجود داشت، لذت ببرند. این ماد بعلاوه شامل اسکین هایی برای اسب بازی و بعلاوه چند سلاح ویژه است.

این سیستم به بازیکنان اجازه می دهد تا با یاری اسلحه خود با دشمنان معمولی و باس ها مقابله نمایند و حتی در حالت PvP نیز قابل استفاده است البته دقت داشته باشید که استفاده از مادها در بازی به صورت آنلاین منع شده است. در حال حاضر این ماد تنها دارای یک نوع تفنگ و گلوله است که هر دو به وسیله منوی کرفتینگ بازی در دسترس هستند. با این حال، Garden of Eyes قول داده است که با گذشت زمان، انواع سلاح های گرم و مهمات بیشتری را اضافه کند.

از طرفی این ماد همانطور که ذکر شده دو اسکین مجذوب نماینده برای اسب بازی دارد. بازیکنان با این ماد می توانند به جای تورنت، اسب Draconic Tree Sentinel یا اسب Nights Cavalry را احضار نمایند. همچون اسلحه ها، این مادساز میخواهد تا به مرور زمان اسب های بیشتری را در اختیار بازیکنان قرار دهد. ماد ذکر شده بعلاوه مجموعه ای از سلاح های تازه و بازسازی شده را ارائه می دهد که بعضی از آن ها در حین توسعه از بازی کنار گذاشته شده اند. این سلاح ها شامل Miquelas Abundance Twinblade ،True Wings of Astel twinblade و نسخه های متفاوتی از سلاح های بعضی از باس های بازی می شوند. البته گفته شده که این ماد در نهایت با سلاح ها، زره ها، باس ها و مکانیک های تازه به روزرسانی می گردد.

در نهایت از آنجایی که این ماد با همکاری Garden of Eyes و استودیوی COTA ساخته شده، هر دو نسخه های اختصاصی خود را دارند که از مدل های متفاوتی برای سلاح ها بهره می برند. البته از نظر عملکرد، هر دو ماد یکسان کار می نمایند. در ادامه می توانید ویدیوی منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: Eurogamer

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 22 مرداد 1401 بروزرسانی: 22 مرداد 1401 گردآورنده: pariblog.ir شناسه مطلب: 1110

به "ماد نو الدن رینگ اسلحه بلادبورن و مکانیک آن را به بازی اضافه می نماید" امتیاز دهید

1 کاربر به "ماد نو الدن رینگ اسلحه بلادبورن و مکانیک آن را به بازی اضافه می نماید" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماد نو الدن رینگ اسلحه بلادبورن و مکانیک آن را به بازی اضافه می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید