نماینده مردم کرج، اشتهارد و فردیس در مجلس: باید به کارگران نگاه ویژه ای داشت

به گزارش پری بلاگ، نماینده مردم کرج، اشتهارد و فردیس در مجلس در نشست با مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز و مسئولین تشکلات کارگری استان گفت: باید به کارگران نگاه ویژه ای داشت.

نماینده مردم کرج، اشتهارد و فردیس در مجلس: باید به کارگران نگاه ویژه ای داشت

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز، در این دیدار علیرضا عباسی نماینده مردم کرج، اشتهارد و فردیس در مجلس با تأکید بر این که درصد بالایی ازفعالیت های مفید نظام بر دوش قشر کارگر است، اظهار کرد: تسهیلات مرتبط با اشتغال البرز باید متناسب و عادلانه توزیع شود؛ همچنین گام های خوبی بر اساس آمار برای ایجاد اشتغال در استان برداشته شده که بایدتداوم یابد.

نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس با تشریح مثلث کار در کشور گفت: کارگر،کارفرما و کار باید در یک چرخه دیده شوند و مجلس و دولت نیز باید هم از کارگر و همکارفرما حمایت کند تا نتیجه آن ایجاد کار برای جوانان باشد.

عباسی با اشاره به تشکیل کارگروه های تخصصی در دفتر خانه ملت برای بررسی موضوعاتمختلف استانی بیان نمود: از نظرات تشکل ها، کارشناسان و افراد خبره در اینکارگروه ها استفاده می کنیم تا خلأهایی که وجود دارد برطرف شود.

وی با بیان این که مهاجرت بسیار زیاد به البرز با اشتغال رابطه مستقیم دارد، بیانکرد: از طرفی دیگر کرج نزدیک به تهران است و همین موضوع سبب شد تا به نوعی اسکان افراددر کرج باشد و در تهران مشغول کار باشند که خود این موضوع مهاجرت را افزایش داده است.

نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس با اشاره به آمار بیکاری در البرز خاطرنشان کرد: بیکاری تبعات بعدی نظیر آسیب های اجتماعی و بزهکاری را به دنبالدارد.

وی تأکید کرد: باید به اشتغال خانگی و خُرد در استان توجه جدی و اشتغال مربوط بهحوزه کشاورزی و روستایی را تقویت کرد.

در این جلسه حسین فلاح نژاد، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مسئولینتشکلات کارگری استان البرز نیز آماری از شرایط اشتغال استان ارائه داده و نماینده مردمکرج در مجلس شورای اسلامی از فعالیت های آنها در حوزه کارو تولید استان تقدیر و تشکر کرد.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA MicrosoftInternetExplorer4

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 19 آبان 1399 بروزرسانی: 19 آبان 1399 گردآورنده: pariblog.ir شناسه مطلب: 237

به "نماینده مردم کرج، اشتهارد و فردیس در مجلس: باید به کارگران نگاه ویژه ای داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نماینده مردم کرج، اشتهارد و فردیس در مجلس: باید به کارگران نگاه ویژه ای داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید