واکنش رسمی سپاهان به حمایت نورافکن از استقلال ، اقدام ویژه برای اولین بار در فوتبال ایران!

به گزارش پری بلاگ، باشگاه سپاهان می گوید منشور جدیدی را برای رعایت رفتار حرفه ای بازیکنان و سایر اعضای تیم های ورزشی به تصویب رسانده است.

واکنش رسمی سپاهان به حمایت نورافکن از استقلال ، اقدام ویژه برای اولین بار در فوتبال ایران!

به گزارش خبرنگاران اگرچه باشگاه سپاهان در بیانیه خود به صراحت اعلام ننموده که علت اضافه شدن این منشور به قرارداد اعضای تیم های ورزشی باشگاه رفتار امید نورافکن در ورزشگاه آزادی و حمایت از استقلال در فینال جام حذفی بوده است، اما به نظر می رسد با توجه به ناراحتی طرفداران این تیم اصفهانی از رفتار بازیکن تیم محبوب شان در فضای مجازی، اضافه شدن این منشور پاسخی به آن باشد.

به همین دلیل باشگاه سپاهان تاکید نموده که از این به بعد رفتار بازیکنان و سایر اعضای تیم های ورزشی را زیر نظر خواهد داشت و اگر برخلاف منشور اخلاقی و رفتاری باشگاه عمل نمایند، تخلف محسوب شده و به کمیته انضباطی معرفی خواهند شد.

باشگاه سپاهان در بیانیه خود این موضوع را اینطور شرح داده است: بعلاوه پیرو دغدغه های طرفداران محترم در مورد رفتار حرفه ای اعضای تیم، به اطلاع می رساند با عنایت به اهمیت توجه به شئون رفتار حرفه ای بازیکنان تیم های مختلف باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، منشور رفتاری و اخلاقی ورزشکاران و کادر تیم های ورزشی این باشگاه با آنالیز موارد باشگاه های اروپایی و آسیایی و بعلاوه تکیه بر قوانین بین المللی، در 4 بخش با بیش از 50 ماده تهیه و به عنوان ضمیمه قراردادهای ورزشکاران و کادر تیم های این باشگاه قرار گرفته است که همه امضانمایندگان موظف به رعایت مفاد آن هستند. فولاد مبارکه سپاهان به عنوان مبتکر و آغازگر این منشور، بر موارد حرفه ای، اخلاقی، انضباطی و فعالیت های رسانه ای بازیکنان نظارت داشته و کمیته انضباطی باشگاه در مورد نظارت بر عملکرد بازیکنان در طول قرارداد آنها و واکنش لازم و حرفه ای در صورت مشاهده تخلف، اقدامات لازم را صورت می دهد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 17 خرداد 1402 بروزرسانی: 17 خرداد 1402 گردآورنده: pariblog.ir شناسه مطلب: 1245

به "واکنش رسمی سپاهان به حمایت نورافکن از استقلال ، اقدام ویژه برای اولین بار در فوتبال ایران!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش رسمی سپاهان به حمایت نورافکن از استقلال ، اقدام ویژه برای اولین بار در فوتبال ایران!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید