کارت آزمون استخدامی سال 99 از فردا، 8 دی ماه توزیع می شود

به گزارش پری بلاگ، کارت ورود به جلسه هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور از فردا، 8 دی ماه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور توزیع می شود.

کارت آزمون استخدامی سال 99 از فردا، 8 دی ماه توزیع می شود

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، ثبت نام برای شرکت در هشتمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور سال 1399 در شهریورماه انجام شد و تعداد 143 هزار داوطلب در آن ثبت نام کردند.

کارت شرکت در این آزمون نیز از فردا دوشنبه، 8 دی برای مشاهده و پرینت بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.

برهمین اساس متقاضیان شرکت در آزمون، برای شرکت در جلسه امتحان باید در تاریخ معین شده به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش مراجعه و با وارد کردن اطلاعات شناسنامه ای (نام، نام خانوادگی، کد ملی، سال تولد و ...) و یا اطلاعات ثبت نامی (شماره پرونده و کد پیگیری و ...) از کارت شرکت در آزمون خود یک نسخه پرینت تهیه و براساس آدرس و زمان معین شده، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند.

متقاضیان آزمون فوق لازم است از روز سه شنبه مورخ 9 دی به سامانه خوداظهاری بیماری کرونا به آدرس https://salamat.gov.ir مراجعه کرده و نسبت به تکمیل فرم خوداظهاری، اقدام کنند. بدیهی است اطلاعات متقاضیان تکمیل کننده فرم مذکور نزد وزارت بهداشت محفوظ است.

برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است. چنانچه متقاضی به دلیل در اختیار نداشتن اطلاعات مربوط به شماره داوطلبی، پرونده و یا کد پیگیری مورد نیاز، پیروز به پرینت کارت شرکت در آزمون خود نمی شود، لازم است با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش و ورود به سیستم پاسخگویی و انتخاب نام آزمون و معین موضوع پیگیری، نسبت به دریافت اطلاعات مربوط به شماره پرونده داوطلبی و یا کد پیگیری ثبت نام اقدام کند.

این امکان نیز برای متقاضیانی فراهم است که در سیستم پاسخگویی دارای کد عضویت باشند. برهمین اساس ضرورت دارد متقاضیانی که اطلاعات خود را مفقود کرده اند با عضویت در این سیستم نسبت به بازیابی این اطلاعات اقدام کنند.

با توجه به اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون، چنانچه متقاضیان مغایرتی در اطلاعات مندرج در بند های 1، 2، 4، 5، 6، 7، 11، 12 و 15 (شامل نام خانوادگی، نام، تاریخ تولد، شماره شناسنامه، کد ملی، دین، سهمیه 5 درصد ایثارگران، شاغل قراردادی (نام دستگاه)، تاریخ فارغ التحصیلی و معدل آخرین مدرک تحصیلی) کارت شرکت در آزمون مشاهده کردند، لازم است برای اصلاح مورد یا موارد مذکور حداکثر تا تاریخ 12 دی، منحصراً به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات نسبت به اصلاح موارد اقدام کنند.

بر اساس برنامه زمان بندی شده، قرار است هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی سال 1399 در روز های پنجشنبه 11 دی و جمعه 12 دی 99 برگزار شود و تغییر مجددی در زمان آزمون رخ نمی دهد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 بهمن 1399 بروزرسانی: 13 بهمن 1399 گردآورنده: pariblog.ir شناسه مطلب: 403

به "کارت آزمون استخدامی سال 99 از فردا، 8 دی ماه توزیع می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارت آزمون استخدامی سال 99 از فردا، 8 دی ماه توزیع می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید