آغاز فروش فوق العاده و پیش فروش 7 محصول ایران خودرو ، اسامی خودروها، قیمت و زمان تحویل

به گزارش پری بلاگ، پس از واگذاری مجدد اجرای طرح های فروش به خودروسازان، گروه صنعتی ایران خودرو برای بار سوم از امروز پنجشنبه 19 آبان ماه دو طرح فروش فوق العاده و پیش فروش یکساله محصولات خود را در سه قالب طرح عادی، طرح حمایت از جوانی جمعیت و طرح جایگزینی خودروهای فرسوده اجرا می کند.

آغاز فروش فوق العاده و پیش فروش 7 محصول ایران خودرو ، اسامی خودروها، قیمت و زمان تحویل

به گزارش خبرنگاران، پس از گذشت دو هفته از اجرای طرح فروش محصولات گروه صنعتی ایران خودرو که دومین دوره عرضه از طریق خود ایران خودرو پس از اتمام عمر سامانه تخصیص یکپارچه خودروها بود، حال این گروه خودروسازی چهلمین طرح فروش فوق العاده عادی و سی ویکمین طرح پیش فروش یکساله محصولات خود را با قرعه کشی از امروز (پنجشنبه) به مدت چهار روز به مرحله اجرا در آورده است.

این در حافهرست که ایران خودرو، همزمان با این طرح (فروش عادی)، هشتمین مرحله از فروش فوق العاده و پیش فروش یکساله محصولات ایران خودرو ویژه حمایت از خانواده و جوانی جمعیت (ویژه مادران) و چهارمین فروش فوق العاده و پیش فروش یکساله محصولات در قالب طرح جایگزینی خودروهای فرسوده را اجرایی می کند.

در این مرحله از فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو، در هر سه قالب (عادی، جوانی جمعیت و جایگزینی خودروهای فرسوده) دو محصول سورن پلاس و پژو پارس سفارشی ELX با موتور XU7p را عرضه کرده است.

همچنین در این مرحله از پیش فروش یکساله محصولات خود، پنج محصول شامل تارا در دو مدل دستی و اتوماتیک، دناپلاس توربوشارژ دستی شش سرعته با فرمان برقی، دناپلاس توربوشارژر اتوماتیک و راناپلاس را عرضه کرده است.

متقاضیان از امروز (پنجشنبه 19 آبان ماه) به مدت چهار روز فرصت خواهند داشت با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir نسبت به ثبت نام اولیه اقدام کنند.

بخشنامه های فروش این دوره از محصولات گروه صنعتی ایران خودرو به تفکیک طرح عادی، جوانی جمعیت و جایگزینی خودروهای فرسوده از این لینک، قابل مشاهده است.

مراسم قرعه کشی پس از پایان مهلت ثبت نام، در حضور کنندگان نهادهای نظارتی در سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش ایران خودرو برگزار خواهد شد و مراسم از طریق سایت ایران خودرو به نشانی ikco.ir و همچنین صفحه این شرکت در آپارات به نشانی ikco-ir به صورت زنده پخش می شود.

فهرست منتخبان قرعه کشی، حداکثر سه روز پس از پایان مهلت ثبت نام از طریق سایت فروش اینترنتی و ارسال پیامک اعلام خواهد شد و منتخبان ظرف مدت سه روز، فرصت خواهند داشت، وجه تمام خودرو در طرح فروش فوق العاده و مبلغ علی الحساب در طرح پیش فروش یکساله را از طریق همان سایت فروش اینترنتی محصولات واریز کنند؛ در صورت عدم واریز مبالغ، ثبت نام متقاضی کان لم یکن تلقی می شود.

گفتنی است که طبق قانون مصوب، 50 درصد ظرفیت تولید به طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و 10 درصد ظرفیت به طرح جایگزینی خودروهای فرسوده اختصاص پیدا می کند.

شرایط ثبت نام همچون روال سابق، اختصاص یک دستگاه به هر کدملی، فاصله خرید 48 ماه از هر دو خودروساز، عدم پلاک انتظامی فعال و گواهی نامه معتبر است.

گفتنی است، شرایط فروش برای طرح ویژه جوانی جمعیت و جایگزینی خودروهای فرسوده نیز به همین صورت است و تنها کد خودروها تفاوت دارد که مشتریان در زمان ثبت نام می توانند خودروی مورد نظر را در طرح مورد نظر انتخاب کنند.

  • اطلاعیه مهم ایران خودرو در مورد تحویل حضوری خودرو به مشتریان | زمان صدور سند تا تحویل خودرو کمتر می شود
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 19 آبان 1401 بروزرسانی: 19 آبان 1401 گردآورنده: pariblog.ir شناسه مطلب: 1155

به "آغاز فروش فوق العاده و پیش فروش 7 محصول ایران خودرو ، اسامی خودروها، قیمت و زمان تحویل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز فروش فوق العاده و پیش فروش 7 محصول ایران خودرو ، اسامی خودروها، قیمت و زمان تحویل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید