آموزش مجازی در تهران دو روز تعطیل شد، تکلیف دیگر استان ها چیست؟

به گزارش پری بلاگ، آموزش و پرورش در بخشنامه ای اعلام کرده که آموزش مجازی در روزهای یکشنبه 29 و دوشنبه 30 آذر در تهران تعطیل است. این اقدام در تصمیم در راستای روزهای بدون تلفن، تبلت و رایانه و روز همیاری با پرستاران اتخاذ شده است.

آموزش مجازی در تهران دو روز تعطیل شد، تکلیف دیگر استان ها چیست؟

براساس بخشنامه آموزش و پرورش در این دو روز فعالیت مدارس طبق روال معمول اعلامی مبتنی بر شرایط کرونایی دایر است و کادر اجرایی در مدارس حضور خواهند داشت و این بخشنامه به معنی تعطیلی مدارس نیست.

مسعود ثقفی سخنگوی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد انتظار ما این است دانش آموزان در این دو روز و یک شب با مراقبت از عدم برگزاری شب نشینی ها و دورهمی ها و رعایت پروتکل های بهداشتی، گزارشی را از فرایند این برنامه ها تهیه و به صورت تصویری برای معلمان خود در روز سه شنبه صبح ارسال کنند.

به گفته او این دستورالعمل شامل همه مدارس دولتی و غیردولتی می شود و برای همه لازم الاجراست و در ارزیابی مدیران و موسسان لحاظ خواهد شد.

با این حال مشخص نیست که آیا فقط آموزش مجازی در تهران تعطیلی شده است و یا استان های دیگر نیز شامل این بخشنامه قرار می گیرند. استان کهگیلویه و بویراحمد هم روز گذشته بخشنامه ای در این باره ابلاغ کرده و همچون تهران آموزش مجازی را تعطیل کرده است.

مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد درباره جزئیات این بخشنامه گفت: به همه مدیران مدارس ابلاغ شده است که در این دو روز تمامی فعالیت های آموزشی از طریق فضای مجازی را لغو کرده و فعالیت های آموزشی را مبتنی بر آموزش از طریق رسانه ملی پیگیری کنند.

اما پیگیری های خبرنگاران تا لحظه تنظیم این خبر نشان نمی دهد که این بخشنامه در استان های دیگر هم ابلاغ شده باشد.

پیگیری خبرنگاران از وزارت آموزش و پرورش نیز تا این لحظه بی نتیجه مانده است.

منبع: فرارو
انتشار: 3 بهمن 1399 بروزرسانی: 3 بهمن 1399 گردآورنده: pariblog.ir شناسه مطلب: 382

به "آموزش مجازی در تهران دو روز تعطیل شد، تکلیف دیگر استان ها چیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آموزش مجازی در تهران دو روز تعطیل شد، تکلیف دیگر استان ها چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید