انتقاد تند یک روزنامه از زارع پور: یا وزیر تحمیلی است یا ضعیف

به گزارش پری بلاگ، روزنامه آفتاب یزد با انتقاد از کاهش سرعت اینترنت نوشت: چگونه ممکن است رییس دولت بر افزایش سرعت اینترنت تاکید کند اما روز بعد سرعت اینترنت کاهش قابل ملاحظه ای یابد؟ یا وزیر، وزیر دولت نیست یا ضعیف است.

انتقاد تند یک روزنامه از زارع پور: یا وزیر تحمیلی است یا ضعیف

این شائبه وجود دارد که وزیر ارتباطات دولت سیزدهم قرابتی با رئیس دولت سیزدهم ندارد و مسیر خود را طی می نماید. وگرنه چگونه است که هربار رئیس جمهور عطف به دغدغه های مردمی سخنی در باب افزایش سرعت اینترنت مطرح می نماید دقیقا یک روز بعد سرعت اینترنت در کشور به شکل قابل ملاحظه ای کاهش می یابد.

این موضوع از دوحال خارج نیست:حالت نخست آن است که وزیر ارتباطات وزیری تحمیلی است و از همین رو بنا نیست منویات و دستورات ابراهیم رئیسی را عملی کند.او به وسیله عده ای خارج از دولت به کار گمارده شده است و از همان افراد هم دستور می گیرد و عملی می نماید.حالت دوم هم برمی شود به ضعف مفرط وزیر ارتباطات.خب چه حالت نخست باشد و چه حالت دوم و چه هر دو مشکل اصلی بازمی شود به نفر نخست دولت.اگر وزیر تحمیلی است و از فرد و افراد دیگری دستور می گیرد نه رئیس جمهور که وا مصیبتا.اگر وزیر ناتوان است و رئیس جمهور عالم به این موضوع است که وا حیرتا.اگر هم هر دو حالت وجود دارد که وا اسفا!

منبع: فرارو
انتشار: 23 اسفند 1401 بروزرسانی: 23 اسفند 1401 گردآورنده: pariblog.ir شناسه مطلب: 1212

به "انتقاد تند یک روزنامه از زارع پور: یا وزیر تحمیلی است یا ضعیف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد تند یک روزنامه از زارع پور: یا وزیر تحمیلی است یا ضعیف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید