آنالیز درخواست میهمانی دانشجویان برای دروس عملی از امروز شروع شد خبرنگاران

به گزارش پری بلاگ، آنالیز درخواست میهمانی دانشجویان برای دروس عملی و آزمایشگاهی توسط دانشگاه های مبدا از امروز، دوم اسفند شروع شد و تا 9 اسفند ماه ادامه دارد.

آنالیز درخواست میهمانی دانشجویان برای دروس عملی از امروز شروع شد خبرنگاران

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، به دلیل شرایط کرونا این امکان در نیمسال دوم سال تحصیلی 1400-99 فراهم شده است که دانشجویان خارج از شهر های قرمز و نارنجی دروس عملی و آزمایشگاهی خود را در شهر محل سکونت خود بگذرانند.

برهمین اساس در راستای کاهش تردد و تسهیل در امر گذراندن واحد های عملی و آزمایشگاهی دانشجویان در محل سکونت، دانشجویان مقاطع تحصیلی کاردانی، کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته این امکان را یافتند تا نسبت به ثبت درخواست خود از 25 بهمن ماه تا یک اسفند به وسیله سامانه سجاد به آدرس https://portal.saorg.ir/اقدام نمایند.

طبق زمان بندی اعلام شده، دانشگاه های مبدا از امروز شنبه 2 تا 8 اسفندماه فرصت دارند نسبت به آنالیز درخواست ها اقدام و از 9 تا 14 اسفند ماه نیز دانشگاه های مقصد درخواست های موافقت شده توسط دانشگاه مبدا را آنالیز نمایند.

دانشجویان می توانند با کد پیگیری دریافت شده از سامانه سجاد نتیجه درخواست خود را به وسیله این سامانه پیگیری نمایند؛ لذا از مراجعه حضوری به دانشگاه ها و سازمان با توجه به شرایط موجود و تاکید مقامات بهداشتی بر کاستن تجمع و رفت و آمدها، خودداری نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 فروردین 1400 بروزرسانی: 5 فروردین 1400 گردآورنده: pariblog.ir شناسه مطلب: 509

به "آنالیز درخواست میهمانی دانشجویان برای دروس عملی از امروز شروع شد خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنالیز درخواست میهمانی دانشجویان برای دروس عملی از امروز شروع شد خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید