حمله مرگبار کروکدیل به دختر اندونزیایی

به گزارش پری بلاگ، دختر 8 ساله اندونزیایی که به همراه دوستانش در رودخانه سرگرم شنا بود مورد حمله مرگبار کروکدیل قرار گرفت.

حمله مرگبار کروکدیل به دختر اندونزیایی

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی خبرنگاران، وقوع حمله مرگبار کروکدیل به یک کودک اندونزیایی خبرساز شد. در این حادثه این دختر 8 ساله از طریق یک کروکدیل غول پیکر بلعیده شد. سوچی رامادهانی به همراه دوستانش در رودخانه مشغول شنا بود که مورد حمله کروکدیل قرار گرفت. این اتفاق روز چهارشنبه و در جزیره بارو (buru) رخ داد.

پس از وقوع این حادثه ساکنان محلی تلاش خود را برای یافتن این کروکدیل آغاز کردند. در حالی که در ابتدا سر کودک از دهان کروکدیل بیرون زده و قابل مشاهده بود ساکنان محلی با وجود شکار این حیوان و شکافتن شکم آن، پیروز به پیداکردن جسد کودک نشدند. پایان تعدادی از بقایای این کودک صبح روز جمعه پیدا شد. ناملی یک ساکن محلی در این باره گفت: این رودخانه به زیستگاه کروکدیل های آب نمک مشهور است. طی 10 سال گذشته دو مورد حمله کروکدیل در این رودخانه مشاهده شده است.

بیشتر بخوانید

وقوع این حادثه دردناک در حالی خبرساز می شود که در ماه مارس هم وقوع یک حمله مشابه موجب کشته شدن یک کودک 8 ساله دیگر اهل این کشور شده بود. این کودک که هویتش اعلام نشد در حال شنا با برادر کوچکترش در رودخانه ای در جزیره بورنئو بود که مورد حمله غافلگیرانه کروکدیل قرار گرفت. این کروکدیل از طریق ساکنان محلی شکار و جسد کودک از آن بیرون کشیده شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 14 آبان 1400 بروزرسانی: 14 آبان 1400 گردآورنده: pariblog.ir شناسه مطلب: 843

به "حمله مرگبار کروکدیل به دختر اندونزیایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله مرگبار کروکدیل به دختر اندونزیایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید