خبرنگاران عملیات رفع انسداد خط انتقال فاضلاب مهرشهر دزفول انتها یافت

به گزارش پری بلاگ، دزفول- خبرنگاران- مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان دزفول با اشاره به سرانجام عملیات برطرف انسداد خط انتقال فاضلاب مهرشهر گفت: مشکل سرریز فاضلاب این منطقه مقابل بیمارستان بزرگ دزفول به طور کامل برطرف شد.

خبرنگاران عملیات رفع انسداد خط انتقال فاضلاب مهرشهر دزفول انتها یافت

جمال الدین برفر روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران اضافه کرد: عملیات رفع انسداد خط انتقال فاضلاب 800 میلیمتری مهرشهر مقابل بیمارستان بزرگ دزفول با حفر یکهزار و 400 متر مکعب خاک و گودبرداری انجام شد.

وی با بیان اینکه این عملیات ظرف مدت 10 روز با تلاش شبانه روزی انجام شد، اظهارداشت: عملیات رفع انسداد باید به گونه ای انجام می شد که تردد مردم به اورژانس و بیمارستان بزرگ دزفول مختل نشود.

مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان دزفول گفت: بکارگیری پیمانکار برای انجام چنین عملیاتی با توجه به رعایت مراحل قانونی و عقد قرارداد افزون بر سه ماه به طول انجامید.

وی اضافه کرد: سه مناقصه درخصوص انجام این عملیات برگزار گشت که در مناقصه سال گذشته هیچ پیمانکاری شرکت نکرد، پیمانکار مناقصه دوم نیز به علت ناتوانی از انجام پروژه، انصراف داد که با مشخص شدن پیمانکار مناقصه سوم و اخذ مجوزهای لازم این عملیات در کمترین زمان ممکن انجام شد.

برفر هزینه انجام این عملیات را افزون بر پنج میلیارد ریال اعلام و بیان کرد: در این عملیات، 2 دستگاه مجهول خط فاضلاب به عمق 10 متر بازسازی، لایروبی و احیا شد و 72 متر خط فاضلاب فرسوده جمع آوری و با لوله پلی اتیلن جایگزین شد.

به دلیل انسداد خط انتقال و سرریز فاضلاب مقابل اورژانس بیمارستان بزرگ دزفول، مسائل بهداشتی در این منطقه ایجاد شده بود.

شهرستان دزفول 117 هزار اشتراک برق دارد که افزون بر سه هزار و 500 مشترک از این تعداد در مهرشهر هستند.

منبع: ایرنا
انتشار: 6 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: pariblog.ir شناسه مطلب: 84

به "خبرنگاران عملیات رفع انسداد خط انتقال فاضلاب مهرشهر دزفول انتها یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران عملیات رفع انسداد خط انتقال فاضلاب مهرشهر دزفول انتها یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید