رقیب توییتر به میدان می آید ، جک دورسی رو در روی ایلان ماسک

به گزارش پری بلاگ، در حالی که مدیران ارشد توییتر چمدان های خود را در پی فروش این شبکه اجتماعی به ایلان ماسک بسته اند، گزارش هایی وجود دارد مبنی بر اینکه جک دورسی، یکی از بنیانگذاران این سایت میکروبلاگینگ، درحال آزمایش یک شبکه اجتماعی است که رقیب پرنده آبی محسوب می گردد.

رقیب توییتر به میدان می آید ، جک دورسی رو در روی ایلان ماسک

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روزنامه پیپل، یک هفته پیش از اینکه ایلان ماسک قرارداد خرید خود را نهایی کند، مدیرعامل پیشین توییتر یک بیانیه مطبوعاتی منتشر کرد که در آن گفت که در پی آزمایش بتا برای برنامه اجتماعی غیرمتمرکز بلو اسکای Bluesky خود است.

دورسی می گوید: هنگامی که یک شبکه مستقر شد، این احتیاج به هماهنگی بسیاری از طرف ها دارد، بنابراین ما می خواهیم در نسخه بتا خصوصی آغاز کنیم تا مسائل را رفع کنیم.

در بیانیه شرکت آمده است: کلمه Bluesky فضای گسترده ای از امکان را تداعی می نماید. این نام اصلی این پروژه قبل از شکل گیری بود و همچنان نام شرکت ما است. ما برنامه ای را که در حال ساختن آن هستیم Bluesky می نامیم، زیرا این یک پورتال به دنیای امکان در بالای پروتکل AT خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

  • رشد فوق العاده دوج کوین | ماسک رمزارز مورد علاقه اش را به توییتر پیوند زده است

هفته گذشته، دورسی در پست توییتر خود گفت که بلو اسکای به عنوان رقیبی برای هر شرکتی عمل می نماید که سعی دارد اصول اساسی رسانه های اجتماعی یا داده های افراد استفاده کننده از آن را در اختیار داشته باشد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 9 آبان 1401 بروزرسانی: 9 آبان 1401 گردآورنده: pariblog.ir شناسه مطلب: 1151

به "رقیب توییتر به میدان می آید ، جک دورسی رو در روی ایلان ماسک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رقیب توییتر به میدان می آید ، جک دورسی رو در روی ایلان ماسک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید