سیاستی که می تواند مسکن را از رکود بیرون بیاورد

به گزارش پری بلاگ، خبرنگاران/خوزستان معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خوزستان گفت: سیاست های جانبی دولت در کنار طرح اقدام ملی مسکن در مورد عرضه زمین، تحرک جدیدی در بخش مسکن به وجود خواهد آورد که استان خوزستان نیز از آن بی بهره نخواهد بود.

سیاستی که می تواند مسکن را از رکود بیرون بیاورد

محمدحسین پناهی فر در گفت وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: با توجه به سیاست های دولت و وزارت راه و شهرسازی در مورد افزایش تسهیلات بانکی که در شرف اجرایی شدن است، می توانیم شاهد تحول مطلوبی در بخش مسکن باشیم.

وی اضافه کرد: این سیاست ها در حوزه افزایش تسهیلات بانکی می تواند زمینه را برای خروج از رکود بخش مسکن و همچنین رونق این بخش فراهم کند و شرایطی به وجود آورد تا مردم راحت تر خانه دار شوند.

معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خوزستان گفت: دولت، سیاست افزایش فراوری مسکن را در کشور در پیش گرفته و در طرح اقدام ملی مسکن نیز اقدامات خوبی در حال اجرا است که می تواند زمینه را برای خروج از رکود بخش مسکن کشور فراهم کند.

پناهی فر با بیان اینکه با اقدامات در حال اجرا پس از چند سال رکود می توانیم شاهد رونق در حوزه مسکن باشیم، توضیح داد: سیاست های جانبی دولت در کنار طرح اقدام ملی مسکن در مورد عرضه زمین، تحرک جدیدی در بخش مسکن به وجود خواهد آورد که استان خوزستان نیز از آن بی بهره نخواهد بود.

وی اضافه کرد: اجرای طرح اقدام ملی مسکن، خود به تنهایی می تواند زمینه ساز تحرک و خروج بخش مسکن از رکود باشد و به خانه دار شدن مردم یاری کند. در خوزستان این طرح پیشرفت بسیار خوبی در مقایسه با سایر استان ها دارد و شرایط تامین زمین در این بخش نیز بسیار مطلوب است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 تیر 1400 بروزرسانی: 6 تیر 1400 گردآورنده: pariblog.ir شناسه مطلب: 666

به "سیاستی که می تواند مسکن را از رکود بیرون بیاورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیاستی که می تواند مسکن را از رکود بیرون بیاورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید