لوگوی اپل تغییر خواهد نمود؟، عکس

به گزارش پری بلاگ، احتمالاً لوگوی اپل در پنل پشتی آیپدهای آینده به جای چیدمان عمودی فعلی، به صورت افقی قرار می گیرد.

لوگوی اپل تغییر خواهد نمود؟، عکس

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، اپل ظاهراً می خواهد چینش لوگوی خود را در پنل پشتی آیپدهای آینده تغییر دهد. در این صورت احتمالاً لوگوی اپل در پنل پشتی آیپدهای آینده به جای چیدمان عمودی فعلی، به صورت افقی قرار می گیرد.

باتوجه به اینکه کاربران بیشتر آیپد را به صورت افقی قرار می دهند و از آن استفاده می نمایند، به نظر می رسد این شرکت تصمیم گرفته است چینش قرارگیری لوگوی خود را در پنل پشتی آیپدها تغییر دهد. در این صورت لوگوی اپل برای حالت افقی تنظیم می گردد.

تغییر جهت احتمالی لوگوی اپل در پنل پشتی آیپدهای آینده

وب سایت فرانسوی Numerama با سه کارمند ارشد اپل درباره مدل های تازه آیپد پرو که اوایل ماه جاری میلادی معرفی شدند، مصاحبه کرد. باوجودی که در این مصاحبه جزئیات تازهی مطرح نشد، اما به یک تغییر احتمالی در آیپدهای آینده اشاره شد. به نظر می رسد اپل میخواهد لوگوی خود را در پنل پشتی آیپدها در جهت افقی قرار دهد.

درحال حاضر لوگوی اپل در پشت آیپدها در جهت عمودی قرار گرفته است. این درحالی است که کاربران از آیپدها اغلب در جهت افقی استفاده می نمایند، در نتیجه لوگوی اپل به خوبی نمایش داده نمی گردد. حالا اپل ظاهراً می خواهد این شرایط را اصلاح کند.

مولی اندرسون طراح محصول اپل به این موضوع اشاره نموده است که محتمل است جهت لوگو اپل در پشت آیپدهای آینده تغییر شرایط بدهد و به صورت افقی تعبیه گردد تا وقتی از مقابل به دستگاه نگاه می کنیم، جهت لوگو به درستی دیده گردد.

وی به این موضوع اشاره نموده است که وقتی کاربران در بیشتر مواقع دستگاه را به صورت افقی مورد استفاده قرار می دهند، از نگاه ناظر بیرونی، لوگوی اپل در پشت دستگاه به صورت درستی دیده نمی گردد. در نتیجه بهتر است این شرایط تغییر کند و به جای اینکه لوگو در حالت عمودی پشت دستگاه قرار گیرد، چیدمان آن افقی باشد، تا وقتی فردی از مقابل دستگاه را می بیند با چشم انداز زیباتری روبرو گردد.

227227

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 8 خرداد 1403 بروزرسانی: 8 خرداد 1403 گردآورنده: pariblog.ir شناسه مطلب: 1300

به "لوگوی اپل تغییر خواهد نمود؟، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لوگوی اپل تغییر خواهد نمود؟، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید