محاکمه یک پلیس متهم به قتل زن جوانی در انگلیس

به گزارش پری بلاگ، یک مامور پلیس در انگلیس که به ربودن و قتل زنی جوان در لندن متهم شده است برای شروع مراحل دادرسی و محاکمه در دادگاه حاضر شد.

محاکمه یک پلیس متهم به قتل زن جوانی در انگلیس

به گزارش خبرنگاران، وِین کوزنس 48 ساله متهم است که سارا اورارد، زنی 33 ساله از ساکنین شهر لندن را هنگام بازگشت به خانه ربوده و به قتل رسانده است.

این زن جوان انگلیسی روز سوم مارس شب هنگام از آپارتمان یکی از دوستانش به قصد بازگشت به منزل خارج شد اما هرگز به مقصد نرسید.

ناپدید شدن سارا اورارد در رسانه های انگلیس بازتاب گسترده ای پیدا کرد. این ماجرا سپس با دستگیری و بازداشت شدن یکی از نیروهای پلیس پایتخت به اتهام دست داشتن در این جنایت ابعاد گسترده تری پیدا کرد.

پلیس مرکزی لندن می گوید وِین کوزنس سال 2018 به عضویت این نیرو درآمده و اخیرا تحت فرماندهی یگان مامور حفاظت از اماکن پارلمانی و سفارتخانه های خارجی در پایتخت انگلیس مشغول به خدمت شده بود.

کوزنس روز شنبه در حالی که لباس ورزشی خاکستری به تن داشت در دادگاه حاضر شد و در حالت ایستاده به اتهاماتی که در این جلسه کوتاه دادرسی قرائت شد، گوش داد.

این مامور پلیس تا پیش از حضور در جلسه دادگاه کیفری که روز سه شنبه برگزار می گردد تحت بازداشت موقت قرار گرفته است.

به گزارش یورونیوز، جسد سارا اورارد که وِین کوزنس متهم به قتل او شده روز چهارشنبه گذشته در منطقه ای جنگلی در کنت، واقع در جنوب شرق لندن پیدا شد. این جنایت همچنین بازتاب های اجتماعی و سیاسی گسترده ای در انگلیس داشته و موجب اعتراضات عمومی در این کشور شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 16 فروردین 1400 بروزرسانی: 16 فروردین 1400 گردآورنده: pariblog.ir شناسه مطلب: 528

به "محاکمه یک پلیس متهم به قتل زن جوانی در انگلیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محاکمه یک پلیس متهم به قتل زن جوانی در انگلیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید