مهلت 48 ساعته پلوسی به کاخ سفید و کنگره

به گزارش پری بلاگ، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا به کاخ سفید و قانونگذاران کنگره 48 ساعت برای توافق بر سر یک بسته کمکی جدید در ارتباط با همه گیری کووید 19 فرصت داد.

مهلت 48 ساعته پلوسی به کاخ سفید و کنگره

به نقل از خبرگزاری شینهوا، نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در مصاحبه ای با ای.بی.سی نیوز تاکید نمود: این 48 ساعت مرتبط با این مساله است که بخواهیم قبل از انتخابات آن را به پایان برسانیم که این کار را می کنیم.

او در ادامه این مصاحبه درباره اینکه آیا آمریکایی ها قرار است کمکهای مربوط به همه گیری بیماری را قبل از روز انتخابات در سوم نوامبر دریافت نمایند گفت، این مساله بستگی به دولت دونالد ترامپ دارد. او ادامه داد: حقیقت این است که ما نمی توانیم - محور مساله متوقف ساختن گسترش ویروس است.

پلوسی و استوین منوچین، وزیرخزانه داری آمریکا چندین ماه است مشغول مذاکره بر سر یک بسته کمکی جدید مربوط به همه گیری کووید-19 بوده اند. به گفته درو هامیل، سخنگو و معاون رئیس دفتر پلوسی، شنبه شب جدیدترین تماس منجر به اخباری دلگرم نماینده در مورد آزمایشات شد.

هامیل در توئیتی شنبه شب توضیح داد: همچنان که ما بند به بند پیش میرویم مجموعه ای از اختلافات دیگر باقی مانده که باید به شیوه ای فراگیر در 48 ساعت آینده مورد رسیدگی قرار بگیرند.

هامیل ادامه داد: باید کاخ سفید تصمیماتی را اتخاذ کند تا نشان دهد دولت درباره دستیابی به یک توافق دوحزبی که آمریکایی ها را در زمینه بزرگترین نیازها در طول همه گیری بیماری تامین کند، جدی است. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 5 آذر 1399 بروزرسانی: 5 آذر 1399 گردآورنده: pariblog.ir شناسه مطلب: 271

به "مهلت 48 ساعته پلوسی به کاخ سفید و کنگره" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت 48 ساعته پلوسی به کاخ سفید و کنگره"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید