هوای مرکز در محدوده ناسالم برای گروه های حساس

به گزارش پری بلاگ، براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، روز آدینه با وجود انباشت آلاینده ها و تداوم شرایط جوی پایدار، کیفیت هوا در بیشتر منطقه ها در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت.

هوای مرکز در محدوده ناسالم برای گروه های حساس

به گزارش خبرنگاران، پیش بینی های اجرا شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران حاکی از آن است که در صبحگاه روز آدینه (15 بهمن ماه) با تداوم شرایط پایدار جوی و انباشت آلاینده ها طی ساعات گذشته، کیفیت هوا در بیشتر منطقه ها در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت.

عدم وزش باد مؤثر در طی روز از پراکندگی آلاینده ها جلوگیری خواهد نمود. با شکل گیری تدریجی ناپایداری جوی تا اواخر وقت امروز آدینه و افزایش تندی باد تا حدودی از میزان غلظت آلاینده ها کاسته خواهد شد و بهبود کیفیت هوا در بیشتر منطقه ها پیش بینی می گردد.

وزش باد مؤثر و گاهی نسبتاً شدید تا صبح روز شنبه (16 بهمن ماه) همراه با احتمال بارش سبب کاهش غلظت ذرات معلق خواهد شد و در بیشتر منطقه ها برقراری شرایط قابل قبول را در پی خواهد داشت.

وزش باد مؤثر در طول روز پراکندگی آلاینده ها را تسهیل خواهد نمود. شایان ذکر است با تداوم این شرایط جوی تا ساعات پایانی شنبه(16 بهمن)، پراکندگی آلاینده ها، برقراری شرایط قابل قبول در بیشتر منطقه ها دور از انتظار نخواهد بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 اسفند 1400 بروزرسانی: 17 اسفند 1400 گردآورنده: pariblog.ir شناسه مطلب: 974

به "هوای مرکز در محدوده ناسالم برای گروه های حساس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هوای مرکز در محدوده ناسالم برای گروه های حساس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید