پل سواره رو و جاده دسترسی به محور مشهد-باغچه ساخته می گردد

به گزارش پری بلاگ، عملیات اجرایی پروژه پل و جاده دسترسی محور سردخانه واقع در پایانه بار حدفاصل جاده قدیم و جدید نیشابور از میدان کارآفرین تا اتصال به کنارگذر بزرگراه مشهد - باغچه به زودی شروع می گردد.

پل سواره رو و جاده دسترسی به محور مشهد-باغچه ساخته می گردد

جهت دریافت خدمات طراحی ویلا دوبلکس با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

به گزارش خبرنگار از ،خلیل الله کاظمی معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: اجرای پل و جاده دسترسی محور سردخانه واقع در پایانه بار حدفاصل جاده قدیم و جدید نیشابور از میدان کارآفرین تا اتصال به کنارگذر بزرگراه مشهد - باغچه با اعتباری بالغ بر 35 میلیارد تومان با برنامه زمان بندی یک ساله در دستور کار قرار گرفته و به زودی عملیات اجرایی این طرح عمرانی شروع می گردد.

ارتقای شاخص های راهسازی

او اضافه کرد: در حال حاضر در این محور مسائلی وجود دارد که می توان به تردد تریلی های حمل و بار با وجود پل قدیمی روی کال با مقطع نامناسب اشاره نمود که در زمان های بارندگی دچار مشکل می شوند.

معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد ادامه داد:همچنین شرایط ترافیکی این محور با توجه به عرض کم معبر دچار مشکل است و شاهد تصادفات زیادی هستیم که امیدواریم بعد از اجرای این پروژه مسائل این محور حل گردد.

/ز. ق

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 2 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: pariblog.ir شناسه مطلب: 139

به "پل سواره رو و جاده دسترسی به محور مشهد-باغچه ساخته می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پل سواره رو و جاده دسترسی به محور مشهد-باغچه ساخته می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید