کتک خوردن ماموران اورژانس و بیمار قلبی از مرد عصبانی در خوزستان ، او پدر بیمارش را هم در آمبولانس کتک زد!

به گزارش پری بلاگ، تکنیسین های اورژانس در حال انتقال بیمار قلبی به بیمارستان بودند که پسر او راه آمبولانس را سد کرد و تکنیسین ها و بیمار قلبی را به باد کتک گرفت.

کتک خوردن ماموران اورژانس و بیمار قلبی از مرد عصبانی در خوزستان ، او پدر بیمارش را هم در آمبولانس کتک زد!

به گزارش خبرنگاران، ساعت 1:50 بامداد دیروز (آدینه) به مرکز اورژانس خوزستان خبر رسید که مردی دچار حمله قلبی شده و احتیاج فوری به یاری دارد. در این شرایط تکنیسین های اورژانس در کوتاه ترین زمان ممکن راهی محل حادثه واقع در منطقه شیبان شدند. بیمار مردی 57ساله بود که بر اثر حمله قلبی شرایط سختی داشت.

امدادگران بلافاصله اقدامات اولیه درمانی را شروع کردند و همزمان هماهنگی های لازم برای انتقال بیمار به بیمارستان را انجام دادند. آنها در ادامه بیمار را به آمبولانس منتقل کردند تا به بیمارستان منتقل نمایند؛ اما درست درهمان لحظات یک خودرو جلوی آمبولانس پیچید و راه را مسدود کرد. راننده آن که عصبانی به نظر می رسید پیاده شد و سراغ راننده آمبولانس رفت.

پسر جوان راننده را پایین کشید و با او درگیر شد. در این شرایط تکنیسین اورژانس به یاری همکارش رفت و پسر خشن با هر دو نفر درگیر شد و آنها را مورد ضرب و شتم قرار داد. این درگیری در شرایطی رخ داد که بیمار قلبی در آمبولانس بود و کوتاهی از انتقال وی به بیمارستان ممکن بود به قیمت جانش تمام گردد.

پسر جوان به دلایل نامعلوم آنچنان خشمگین بود که سراغ بیمار رفت. او در شرایط وخیمی قرار داشت و باید هرچه سریع تر به بیمارستان منتقل می شد، اما پسر خشمگین بیمار را هم کتک زد. در این شرایط نزدیکان بیمار به یاری آمدند و او را نجات دادند و در شرایطی که هر دو تکنیسین اورژانس و بیمار کتک خورده و آمبولانس نیز خسارت دیده بود، بیمار به بیمارستان منتقل شد.

آنالیز های صورت گرفته در این باره نشان می دهد که ضارب فرزند بیمار بوده و به علت اختلافاتی که با پدرش داشته دست به این کار زده است. براساس این گزارش رسیدگی به این پرونده با شکایت تکنیسین های اورژانس در خوزستان شروع شده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 21 مرداد 1402 بروزرسانی: 21 مرداد 1402 گردآورنده: pariblog.ir شناسه مطلب: 1270

به "کتک خوردن ماموران اورژانس و بیمار قلبی از مرد عصبانی در خوزستان ، او پدر بیمارش را هم در آمبولانس کتک زد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کتک خوردن ماموران اورژانس و بیمار قلبی از مرد عصبانی در خوزستان ، او پدر بیمارش را هم در آمبولانس کتک زد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید