کسب رتبه دوم کشور توسط دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری سمنان

به گزارش پری بلاگ، خبرنگاران/سمنان دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری سمنان از لحاظ عملکرد در شبکه نظارت بر اجرای طرح های زیربنایی روستایی در نیمه نخست سال جاری در بین دیگر استان ها رتبه دوم کشور را به خود اختصاص داده است.

کسب رتبه دوم کشور توسط دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری سمنان

منوچهر فخری معاون امورعمرانی استانداری سمنان با اعلام این خبر اظهار کرد: فعالیت شبکه نظارت بر اجرای طرح های زیربنایی در روستاها از سال 92 آغاز و از ابتدای سال 96 رسما فعالیت شبکه نظارت استانی آغاز بکار کرد و به مرور زمان در سطح شهرستان ها و مناطق نیز گسترش یافت.

وی ادامه داد: اعضای شبکه نظارت روستایی استان بامحوریت دفترامور روستایی و امور شوراهای استانداری و با همکاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و دستگاه های اجرایی استان سمنان نسبت به تکمیل بانک اطلاعات طرح های روستایی استان در سال 99 اقدام کردند و با عملکرد خوب پیروز به کسب رتبه برتر در این زمینه شدند.

وی با بیان اینکه شبکه نظارت بر طرح های روستایی برای تسریع و تسهیل در دسترسی به اطلاعات درست درباره طرح های روستایی شکل گرفت اظهار داشت: شبکه نظارت بر طرح های روستایی در واقع یک پایگاه جامع اطلاعات روستایی است که یاری می نماید تا برنامه ریزی ها بر اساس آمار و اطلاعات باشد و شرایط همه مناطق به صورت مستقیم با ارائه اطلاعات کامل در دسترس مدیران قرار گیرد .

وی اظهار کرد: ایجاد توازن منطقه ای ،ارتقای سطح کیفیت طرح های روستایی ، توانمند سازی نیروی انسانی متخصص در حوزه روستایی، تصمیم سازی با ایجاد حلقه واسط آگاه بین مدیران در بلند مدت و در میان مدت نیز دسترسی به شاخص های توسعه روستایی با برش های استانی و شهرستانی و حتی منطقه ای از دیگر اهداف ایجاد شبکه نظارت بر طرح های روستایی است.

معاون امورعمرانی استانداری سمنان گفت: در راستای فعالیت شبکه نظارت بر طرح های زیربنایی روستایی در استان سمنان ضرورت دارد دستگاه های اجرایی در ارائه به موقع اسناد مانند موافقتنامه و آزمایش های مربوط به طرح ها همکاری نمایند تا بتوان همیشه با ارایه خدمات مطلوب در پیشبرد اهداف گام برداشت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 دی 1399 بروزرسانی: 14 دی 1399 گردآورنده: pariblog.ir شناسه مطلب: 353

به "کسب رتبه دوم کشور توسط دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری سمنان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کسب رتبه دوم کشور توسط دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری سمنان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید