شروع واریز جدید پول سهام عدالت در کارگزاری مفید

به گزارش پری بلاگ، به گزارش خبرنگاران، پس از وقفه حدود دو ماهه در واریزی پول سهام عدالت، از هفته گذشته واریزی های حاصل از فروش سهام عدالت از سر گرفته شد، اما سهامداران نسبت به این واریزی ها ناراضی هستند زیرا همچنان مبلغ آنها کمتر از 100 هزار تومان است.

شروع واریز جدید پول سهام عدالت در کارگزاری مفید

در این خصوص کارگزاری مفید نیز همانند فارابی (سامانه سعدی) از فرایند کند فروش سهام عدالت می گوید اما از فروش سهام عدالت در روزهای آینده خبر داده است.

روابط عمومی کارگزاری مفید در مورد فروش سهام عدالت طی هفته های اخیر به خبرنگاران اعلام نموده است: به طور کلی با توجه به شرایط بازار در هفته های گذشته و طبق قواعد مشخص شده برای فروش سهام عدالت، عملیات فروش این نوع سهام با دشواری پیش می رود. فروش سهام عدالت به طور بلوکی مبتنی بر مذاکره با خریداران عظیم است. این مذاکرات دائما جریان دارد اما درجه موفقیت آن را شرایط بازار مشخص می نماید.

براساس اعلام کارگزاری مفید، باوجود این، طی روزهای گذشته که شرایط بازار اندکی بهبود یافته، فروش سهام عدالت از سوی کارگزاری مفید موفقیت بیشتری داشته است. بخشی از تقاضاهای فروش را پاسخ داده و فرایند واریز وجوه طبق روال پیش می رود. فروش سهام باقی مانده در دستور کار قرار گرفته است و مذاکرات برای آن در جریان است اما این موضوع بستگی به شرایط بازار دارد.

اخبار مرتبط با سهام عدالت را در صفحه اختصاصی سهام عدالت در خبرنگاران بخوانید.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 23 آبان 1399 بروزرسانی: 23 آبان 1399 گردآورنده: pariblog.ir شناسه مطلب: 245

به "شروع واریز جدید پول سهام عدالت در کارگزاری مفید" امتیاز دهید

33 کاربر به "شروع واریز جدید پول سهام عدالت در کارگزاری مفید" امتیاز داده اند | 3.2 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع واریز جدید پول سهام عدالت در کارگزاری مفید"

2 دیدگاه

رضا 22 فروردین 1400

چراپول سهام عدالت واریز نمیشود

پاسخ به رضا

افشین 4 آذر 1399

سلام ،نزدیک چهار ماهه شصت درصد سهاممو فروختم ک فقط تو مهر ماه 48هزار تومن برام ریختین،تورو خدا بدجور پل لازمم.دوتا زندانی دارم.میخوام جریمه بدم ندارم.تورو خدا بریزین .،.ممنون

پاسخ به افشین
* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید