جزئیات بودجه وزارت ارتباطات با نمایندگان مجلس آنالیز شد

به گزارش پری بلاگ، مصطفی طاهری در تبادل نظر با خبرنگاران، با اشاره به برگزاری جلسه ای با حضور معاونان وزیر ارتباطات در کمیته ارتباطات مجلس شورای اسلامی پیرامون آنالیز اولیه اعتبارات تخصیص یافته به حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در لایحه بودجه پیشنهادی 1400، گفت: اعتبارات درنظر گرفته شده مورد قبول وزارت ارتباطات است و مسئولان این وزارتخانه، چالش خاصی را در خصوص بودجه 1400 مطرح نکردند.

جزئیات بودجه وزارت ارتباطات با نمایندگان مجلس آنالیز شد

وی با بیان اینکه این جلسه با هدف آنالیز ردیف های بودجه و پروژه های عمرانی و هزینه ای مربوط به بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار گردید، اضافه نمود: در این جلسه معاونان وزیر ارتباطات، گزارشی از برنامه های مدنظر برای سال 1400 ارائه نموده و عنوان کردند که اعتبارات درنظرگرفته شده را در چه مواردی هزینه خواهند کرد.

رئیس کمیته ارتباطات مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه معاونان وزیر ارتباطات درخواستی برای کم و یا زیادشدن موارد درنظر گرفته شده برای تخصیص اعتبار بودجه 1400 نداشتند، اظهار داشت: به نظر می رسد از این بابت، وزارت ارتباطات با سازمان برنامه و بودجه هماهنگ بوده و مشکل و چالش خاصی در بودجه این بخش دیده نمی گردد.

وی در مورد اینکه گفته شده که برای توسعه زیرساخت های شبکه ملی اطلاعات، شاهد افزایش تعرفه خدمات در سال آینده خواهیم بود، گفت: بعید به نظر می آید که در این باره، پیشنهادی در بودجه آمده باشد و تا جایی که بنده این قسمت از اعتبارات بودجه را مشاهده کردم، چیزی در مورد افزایش تعرفه ندیدم.

عضو کمیسیون تلفیق مجلس با اشاره به اینکه هنوز آنالیز بودجه مربوط به بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات به اتمام نرسیده است، گفت: همانطور که در کل بودجه پیشنهادی دولت، افزایش بودجه مشاهده می گردد، در ردیف های مختلف بودجه وزارت ارتباطات نیز نسبت به سال 99 شاهد افزایش اعتبار هستیم اما این افزایش اعتبار، تفکیک شده نیست.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 12 بهمن 1399 بروزرسانی: 12 بهمن 1399 گردآورنده: pariblog.ir شناسه مطلب: 401

به "جزئیات بودجه وزارت ارتباطات با نمایندگان مجلس آنالیز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات بودجه وزارت ارتباطات با نمایندگان مجلس آنالیز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید