حضور همراه اول با مجموعه ای از دستاوردهای هوشمندسازی در نمایشگاه کشاورزی

به گزارش پری بلاگ، اپراتور اول با هدف ارائه آخرین دستاوردها و تجربیات خود در حوزه هوشمندسازی کشاورزی در هفتمین نمایشگاه جامع کشاورزی ایران حضور دارد.

حضور همراه اول با مجموعه ای از دستاوردهای هوشمندسازی در نمایشگاه کشاورزی

به گزارش انتخاب به نقل از شرکت ارتباطات سیار ایران، هفتمین نمایشگاه جامع کشاورزی ایران صبح امروز دوشنبه 19 دی 1401 به مدت چهار روز با حضور سید جواد ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی و مشارکت همراه اول به عنوان پرچمدار هوشمندسازی در کنار شرکت های بزرگ و فعالان حوزه کشاورزی در محل نمایشگاه بین المللی تهران شروع به کار کرد.

همراه اول که در این رویداد با موضوع هوشندسازی مزارع کشور حضور یافته، در 3 زون تخصصی به ارائه سرویس و راهکارهای هوشمند ارتباطی در تطابق با احتیاج جامعه کشاورزان می پردازد که علاقه مندان می توانند با حضور در سالن 6 این نمایشگاه، به بازدید از این بخش ها بپردازند.

بخش های تخصصی مزرعه هوشمند، مارکت پِلیس کشاورزی و کشاورزی قراردادی که در لایه سرویس ها و راهکارهای سازمانی همراه اول در این نمایشگاه حاضر شده اند هر کدام به تفکیک به ارائه مدیریت هوشمند مزارع و اراضی کشاورزی، بستری برای تأمین احتیاجمندی کشاورزان از چندین تأمین کننده و مدیریت یکپارچه کشت قراردادی و ارائه تسهیلات به کشاورزان می پردازند.

بعلاوه در کنار راهکارهای هوشمند همراه اول در حوزه کشاورزی، جدیدترین سرویس های سازمانی اپراتور اول تلفن همراه کشور نظیر آواک (POC)، محصولات و خدمات سازمانی و خودروی هوشمند نیز در این رویداد به نمایش در معرض دید بازدیدکنندگان گذاشته شده است.

نخستین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور با مأموریت تحقق رویای دیجیتال و منظره تبدیل شدن به یکی از رهبران بازار ICT منطقه با ارائه خدمات و راهکارهای هوشمند و با هدف توانمند سازی زیست بوم دیجیتال، در این نمایشگاه حاضر شده تا ضمن توانمندسازی یکی از صنایع سنتی کشور برای ورود به دنیای نوین، آخرین دستاوردها و فناوری های تخصصی خود را نیز به اهالی این صنعت ارائه کند.

منبع: انتخاب
انتشار: 23 دی 1401 بروزرسانی: 23 دی 1401 گردآورنده: pariblog.ir شناسه مطلب: 1184

به "حضور همراه اول با مجموعه ای از دستاوردهای هوشمندسازی در نمایشگاه کشاورزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور همراه اول با مجموعه ای از دستاوردهای هوشمندسازی در نمایشگاه کشاورزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید