خبرنگاران راه خلخال - ماسوله در حوزه استان اردبیل آسفالت شد

به گزارش پری بلاگ، اردبیل - خبرنگاران - معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: عملیات اجرایی آسفالت پروژه راه خلخال به شهر گردشگری ماسوله در حوزه استحفاظی این استان پایان یافت.

خبرنگاران راه خلخال - ماسوله در حوزه استان اردبیل آسفالت شد

علی یوسف زاده روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران اضافه کرد: با خاتمه عملیات آسفالت راه خلخال - ماسوله در حوزه استحفاظی استان اردبیل این راه جهت ایمن سازی، خط کشی و بهره برداری تحویل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای این استان شد.

وی اظهارداشت: برغم همه مسائل از جمله ادامه کار پروژه بدون دریافت هرگونه اعتبار در سال جاری و همچنین بدهی معوقه قبلی 50 میلیارد ریالی به پیمانکار، مجری پروژه پیروز به اتمام آن در حوزه اردبیل شد.

او با بیان اینکه آسفالت این جهت گردشگری از جمله خواسته های مردم خلخال بویژه اهالی بخش شاهرود این شهرستان بود،گفت: برای اجرای این پروژه بالغ بر 150 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

یوسف زاده گفت: در حال حاضر از جهت 85 کیلومتری راه ارتباطی خلخال، شال، ماجولان به ماسوله در استان گیلان کل جهت در حوزه استان اردبیل و از مجموع جهت 35 کیلومتری روستای شال از توابع بخش شاهرود این شهرستان به ماسوله در حوزه استحفاظی استان اردبیل همه جهت آسفالت شده است.

معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه وشهرسازی استان اردبیل اظهارداشت: با توجه به وجود 15 کیلومتر از مجموع جهت خلخال - ماسوله در حوزه استان گیلان، انتظار از مسوولان راه و شهرسازی استان همسایه جدیت بیشتر در تکمیل عملیات راه سازی حوزه گیلان است.

یوسف زاده اضافه کرد: با بهره برداری از این راه توریستی راه برای ورود گردشگران داخلی و خارجی از سمت ماسوله به استان اردبیل هموار شده و این امر رونق اقتصادی مردم منطقه و صنعت گردشگری را به همراه خواهد داشت.

خلخال در جنوب اردبیل و در همسایگی استان گیلان واقع شده است.

منبع: ایرنا
انتشار: 21 آبان 1399 بروزرسانی: 21 آبان 1399 گردآورنده: pariblog.ir شناسه مطلب: 242

به "خبرنگاران راه خلخال - ماسوله در حوزه استان اردبیل آسفالت شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران راه خلخال - ماسوله در حوزه استان اردبیل آسفالت شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید