سناریوهای یوفا برای یورو 2020؛ حضور تماشاگر آزاد می شود؟

به گزارش پری بلاگ، تهران (پانا) - اتحادیه فوتبال اروپا برای حضور تماشاگران در یورو 2020 چهار سناریو در نظر گرفته است که تا آغاز بازی ها یکی از آنها را برای استفاده انتخاب خواهد کرد.

سناریوهای یوفا برای یورو 2020؛ حضور تماشاگر آزاد می شود؟

فرایند شیوع کرونا ویروس در سطح جهان بر خلاف پیش بینی های اولیه اتحادیه فوتبال اروپا بوده و به رغم اینکه مسابقات فوتبال در سطح قاره سبز در حال برگزاری است، اما حضور تماشاگران در ابهام واقع شده است.

به همین دلیل، اتحادیه فوتبال اروپا برای دیدارهای یورو 2020 که با یکسال تاخیر در سال 2021 برگزار خواهد شد 4 سناریو در نظر گرفته است که قرار است یکی از آنها پس از بررسی و البته سنجش اوضاع شیوع کرونا ویروس در کشورهای میزبان مورد استفاده قرار بگیرد.

در سناریوهای مد نظر یوفا، 3 سناریو با حضور تماشاگران بسته شده است که در سناریو اول و خوش بینانه ترین سناریو، تماشاگران به صورت کامل در ورزشگاه حاضر خواهند شد و استفاده از ماسک اجباری است، سناریویی که اجرای آن بسیار بعید به نظر می رسد.

اما در سناریو دوم، باز هم تماشاگران در ورزشگاه حضور خواهند داشت اما تمام تماشاگران باید پیش از حضور در ورزشگاه تست کرونا داده باشد. همین سناریو برای حضور 50 درصدی تماشاگران هم مد نظر قرار گرفته است.

در سومین سناریو، 20 الی 30 درصد ظرفیت ورزشگاه تماشاگر حضور خواهد داشت و داشتن ماسک اجباری است.

همچنین علاوه بر این سناریوها، یوفا بدون تماشاگر بودن تمام بازی ها را هم در برنامه های خود مد نظر قرار داده است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 6 دی 1399 بروزرسانی: 6 دی 1399 گردآورنده: pariblog.ir شناسه مطلب: 337

به "سناریوهای یوفا برای یورو 2020؛ حضور تماشاگر آزاد می شود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سناریوهای یوفا برای یورو 2020؛ حضور تماشاگر آزاد می شود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید