سکوت یحیی گل محمدی شکسته شد

به گزارش پری بلاگ، پرسپولیس و سپاهان در یک ماراتن مجذوب نماینده و نفسگیر، دوئل تماشایی داشتند و انتها یک بازی پرماجرا و جنجالی، طلایی پوشان اصفهانی توانستند در دقیقه (4+90) با گلزنی محمد کریمی به 3 امتیاز بیرون از خانه دست پیدا نمایند؛ کریمی در حالی گل پیروزی بخش تیمش را به ثمر رساند که در مسابقه امروز، او یک بار دیگر هم دروازه سرخ پوشان مرکز را فرو ریخت، اما اشتباه یاری داور باعث شد تا هافبک جوان سپاهان نتواند با ثبت 2 گل برابر پرسپولیس کارش را به سرانجام ببرد.

سکوت یحیی گل محمدی شکسته شد

یحیی گل محمدی سرمربی سرخ پوشان مرکز که بعد از شکست تیمش برابر سپاهان و عقب ماندن از کورس قهرمانی، مورد انتقاد طرفداران قرار گرفته بود، تصمیم گرفت تا به دوران غیبتش در نشست های خبری انتها بدهد و با حضور در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی تهران، به سوالات خبرنگاران درباره شرایظ مسابقه دیروز و حواشی آن پاسخ داد.

از همه طرفداران عذرخواهی می کنم

گل محمدی در بخش ابتدایی صحبت هایش با عذرخواهی از طرفداران پرسپولیس گفت: قبل از هر چیز از همه طرفداران عذر می خواهم. در هر صورت با حضور گرم شان ما را حمایت کردند، اما نتوانستیم شادمان شان کنیم. امروز شرمسار شدیم. نیمه اول بازی خوبی انجام ندادیم و تحت تاثیر حریف بودیم، اما نیمه خوبی برای ما نبود. به نظرم در نیمه اول با 10 نفره شدن تنبیه شدیم.

سرمربی پرسپولیس با اشاره به شرایط بازی در نیمه دوم شرح داد: در نیمه دوم بازیکنانم شجاعانه بازی کردند و دفاع جانانه ای مقابل سپاهان داشتند. شرایط برای بازی کردن در نیمه دوم سخت شده بود، اما موقعیتی به حریف ندادیم. گلی هم که خوردیم، در دقایقی بود که جای جبران نداشت. به بازیکنانم به خاطر بازی آن ها در نیمه دوم افتخار می کنم.

باید به آینده امیدوار باشیم

یحیی گل محمدی در واکنش به از دست رفتن شانس قهرمانی تیمش در لیگ برتر گفت: باخت بد موقعی بود و کارمان برای قهرمانی سخت شد. فاصله زیاد شده است، اما نباید ناامید شویم. باید بیشتر و بیشتر کار کنیم. تنها چیزی که از بازیکنان می خواهم این است که با کوشش خود تسلیم نشوند و فکر ننمایند که قهرمانی از دست مان رفته است. کار سخت است، اما به آینده امیدوار هستیم.

گل محمدی درباره مصدومیت مرتضی پورعلی گنجی پاسخ داد: خبر خاصی ندارم و باید (MRI) بگیرد. او از ناحیه گردن دچار مصدوم شد و هنوز در بیمارستان است.

در جدول اشتباهات داوری، تیم ما صدرنشین است!

سرمربی سرخ پوشان مرکز در پاسخ به سوالی درباره عدم پرداخت حقوق دستیاران خارجی اش گفت: بازی را باخته ایم و نتوانستیم امتیاز بگیریم، به همین علت فکر نمی کنم صحبت هایم در این رابطه خریدار و گوش شنوایی داشته باشد. در هر باشگاهی که تیمش می خواهد قهرمان گردد و روز های خوبی برای طرفداران بسازد، همه باید وظیفه شان را درست انجام دهند. فعلاً درباره این بحث ها صحبتی ندارم و باید ببینیم چه اتفاقاتی می افتد.

یحیی گل محمدی درباره اینکه چرا در بازی های گذشته در نشست های خبری حضور پیدا نمی کرد، شرح داد: اتفاقاتی در چند ماهه اخیر افتاد. نمی خواهم مسائل را باز کنم، هم داخل تیم، هم بیرون و هم بابت وضعیتی که در داوری داشتیم، یکسری مسائل وجود دارد. از داوری ضربه خورده ایم و در بحث اشتباهات داوری تیم ما قطعاً در صدر جدول واقع شده است.

داور خیلی راحت بازی را به سپاهان می داد

سرمربی پرسپولیس با گلایه از عملکرد پیغام حیدری گفت: تیم ما شکست خورده و اگر بخواهیم حرفی بزنیم شاید کسی اهمیتی به این مسائل ندهد، ولی نمونه اش را باید بگویم. در 5 دقیقه بازی آخر امروز داور 2 خطای راحت را به سپاهان هدیه داد. بازیکن روی سر کمال کامیابی نیا سر زده، ولی خطای بازیکن ما را گرفت یا عیسی آل کثیر از بازیکن حریف رد شد، ولی خطای عیسی را گرفت. در این دقایق، تیم ما تحت فشار بود و داور خیلی راحت بازی را به سپاهان داد.

گل محمدی در ادامه صحبت های خود درباره عملکرد داور مسابقه گفت: شاید کسانی که در ورزشگاه یا تلویزیون این مسائل را می دیدند، متوجه نشوند، ولی ما که در فوتبال حضور داریم، متوجه می شویم. صحنه های زیادی بود، ولی من درباره این 5 دقیقه آخر مثال زدم. در جا هایی که می توانست آوانتاژ بدهد، نداد یا سخت گیرانه قضاوت کرد. این 2 مورد را حتماً ببینید که خیلی راحت بازی را به حریف دادند. نمی خواهم درباره بحث های گذشته صحبت کنم و در آغاز صحبت هایم گفتم که شرمسار طرفداران هستم.

باید برای قهرمانی در لیگ و حذفی ناامید نشویم

یحیی گل محمدی در واکنش به اینکه آیا با توجه به فاصله ایجاد شده، تمرکز پرسپولیس روی جام حذفی خواهد بود، پاسخ داد: برای هر 2 جام یک کار را باید انجام دهیم؛ اینکه تمرکز کنیم و بجنگیم. درست است که فاصله زیاد شده، ولی تسلیم و ناامید نمی شویم. از هر 2 جام نمی گذریم و تنها راهی که می توانیم انتخاب کنیم کوشش کردن است.

سرمربی سرخ ها درباره اینکه آیا بازیکنانش در حال وهوای پیروزی برابر سپاهان در جام حذفی بودند، گفت: قبل از بازی اتفاقات بدی برای ما افتاد، از جمله مصدومیت و بیماری بازیکنان. بعضی از بازیکنان نیمکت نشین در حد 5 دقیقه می توانستند بازی نمایند. مصدومیت و بیماری های بد موقع به ما ضربه زد، به همین علت کارمان سخت شد. متأسفانه شرایط خوبی روی نیمکت نداشتیم و بازیکنان مثل وحدت هنانوف و گیورگی گولسیانی در حد 5 دقیقه می توانستند بازی نمایند. ضمن اینکه سپاهان در نیمه اول خوب بازی کرد و تحت تأثیر آن ها قرار گرفتیم. پس از 10 نفره شدن خوب بازی کردیم، ولی در دقایقی گل خوردیم که نمی توانستیم جبران کنیم.

عمری مصدومیت مزمن دارد!

گل محمدی در شرح شرایط مصدومان پرسپولیس گفت: محمد عمری مصدومیت مزمن دارد و پس از استراحت خوب می گردد، ولی دوباره به او فشار وارد می گردد. مصدومیت، جزیی از کاری است که بازیکنان با آن درگیر می شوند. متأسفانه مصدومیت بعضی از بازیکنان مان طولانی شد. کار را واقعاً سخت کرد، ولی با توجه به تعطیلی لیگ فرصت خوبی برای ریکاوری و رساندن مصدومان وجود دارد. مصدومیت جزئی از فوتبال و اجتناب ناپذیر است.

یحیی گل محمدی در بخش انتهای صحبت هایش با رد این موضوع که بین ترکیب اصلی و بازیکنان ذخیره پرسپولیس فاصله وجود دارد، شرح داد: زیاد اعتقادی به این مسئله ندارم. بازیکنانی که داریم شرایط برابری دارند. در هر تیمی 4-3 بازیکن ممکن است ممتاز باشند. بازیکنانی که بیشتر بازی نموده اند بیشتر در شرایط بازی قرار گرفته اند و اعتماد به نفس دارند. وقتی تغییراتی به وجود می آید و بازیکن وارد زمین می گردد از شرایط بازی به دور است.

منبع: فرارو
انتشار: 21 اسفند 1401 بروزرسانی: 21 اسفند 1401 گردآورنده: pariblog.ir شناسه مطلب: 1211

به "سکوت یحیی گل محمدی شکسته شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سکوت یحیی گل محمدی شکسته شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید