سیدجلال از سؤال یک خبرنگار شاکی شد!

به گزارش پری بلاگ، سیدجلال حسینی که در باشگاه پرسپولیس حضور پیدا کرده بود در جمع خبرنگاران گفت: به نظرم فقط فدراسیون و سازمان لیگ باید تصمیم بگیرند، آن ها باید قاطعانه تصمیم بگیرند و در موردش صحبت کنند. وقتی تصمیم نمی گیرند همه جوابشان را می گیرند. این درست نیست که هر کسی صحبت می کند. فدراسیون و سازمان لیگ باید پاس تصمیمی که گرفتند بایستند و قاطعانه جواب همه را بدهند که این همه درگیری و مشکل بین باشگاه ها وجود نیاید.

سیدجلال از سؤال یک خبرنگار شاکی شد!

وی با اشاره به شرایط تیم پرسپولیس گفت: همه چیز خوب است، 3 هفته تمرین کردیم و بازی محبت آمیز هم انجام دادیم. از طرف دیگر مسائل هم وجود دارد که آقای رسول پناه تلاش می کند و باید تلاش بیشتری هم انجام بدهد. به هر حال پرونده های زیادی وجود دارد که شاید هواداران ما را اذیت کند. همیشه آخر یا اول فصل ها هواداران به خاطر این اتفاقات ناراحت می شوند، ولی امیدوارم تصمیمات خوبی گرفته شود که هواداران ما دچار ناراحتی نشوند.

حسینی در خصوص مصدومیت محمد انصاری گفت: انصاری یکی از بهترین بازیکنان ما بوده و متاسفانه مصدوم شد، امیدوارم هر چه زودتر بهبود پیدا کند و به شرایط خوب برشود.

مدافع پرسپولیس در پاسخ به این سوال که شایعاتی پیرامون خداحافظی اش در خاتمه فصل مطرح می شود با ناراحتی از مقابل خبرنگاران عبور کرد و با کلمه نه محل انجام مصاحبه را ترک کرد.

منبع: فرارو
انتشار: 26 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: pariblog.ir شناسه مطلب: 62

به "سیدجلال از سؤال یک خبرنگار شاکی شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیدجلال از سؤال یک خبرنگار شاکی شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید