موافقت باشگاه پرسپولیس با همه شرط های رادوشوویچ

به گزارش پری بلاگ، باشگاه پرسپولیس درباره رادوشوویچ، دروازه بان این تیم فوتبال مسائلی را گفت.

موافقت باشگاه پرسپولیس با همه شرط های رادوشوویچ

به گزارش ، به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، بوژیدار رادوشوویچ به قصد استفاده از دوران استراحت خود، تهران را به مقصد کرواسی ترک کرد تا در کنار خانواده به استراحت بپردازد.

قبل از شروع سفر، به این بازیکن اعلام شد مانند سایر بازیکنان می تواند برای دریافت بخش دیگری از مطالباتش به دفتر باشگاه مراجعه کند؛ اما رادوشوویچ پیغام داد عجله ای برای این کار ندارد و بعد از بازگشت به تهران پولش را دریافت خواهد کرد.

در عین تعجب، وقتی در کرواسی حضور داشت مصاحبه هایی انجام داد که گویای تهدید باشگاه به فسخ قرارداد بود. از آن زمان تا امروز، از سوی مدیریت باشگاه بار ها با این بازیکن، مدیر برنامه ها و وکیلش تماس گرفته شده است.

این بازیکن خواستار دریافت 70 هزار یورو به علاوه 20 هزار یورو مربوط به رضایت سرمربی و همچنین پول وکیل خود شد که در دنیای حرفه ای، غیرمتعارف است؛ اما مدیریت باشگاه طی نامه رسمی با تمام خواسته های رادوشوویچ موافقت کرد و به دلیل شرایط حساس تیم درخواست بازگشت فوری این بازیکن را داشت.

پیش از سفر رادوشوویچ به کرواسی، پول مربوط به مطالباتش آماده بود و باشگاه قصد داشت همان زمان به صورت نقدی به او پرداخت کند. حالا هم مبلغ مهیا و پرسپولیس منتظر بازگشت این بازیکن است.

باشگاه پرسپولیس که شفافیت و اخلاق گرایی را سرلوحه فعالیت خود قرار داده است، بار دیگر اعلام می کند در راستای حمایت از همه اعضای تیم، با تمام شروط این بازیکن موافقت کرده و طبق اسناد و مدارک موجود از جمله نامه ها و ایمیل هایی که بین طرفین رد و بدل شده، خواستار بازگشت رادوشوویچ به ایران است.

دلیل سکوت مسئولان و مقامات باشگاه مقابل مصاحبه ها و اخبار مرتبط با رادوشوویچ هم کاملا مشخص است. ما در باشگاه هرگز در پی ایجاد تنش نیستیم و نمی خواهیم مقابل بازیکنان خودمان قرار بگیریم.

به هر حال امیدواریم طبق صحبت هایی که اجرا شده است، روز شنبه شاهد بازگشت رادوشوویچ باشیم. برای آن که صحت این ادعا ثابت گردد، از مدیر برنامه وی خواسته شده در باشگاه حضور یابد. روز شنبه هم با حضور اهالی رسانه، خبرنگاران و گزارشگران، مبلغ وعده داده شده به رادوشوویچ را نقدا به این بازیکن پرداخت می کنیم.

باید به این موضوع مهم هم اشاره کرد که از آذر ماه سال 1399 تا امروز، مبلغی بیش از 160 هزار یورو از طریق تیم مدیریتی نو به این بازیکن پرداخت شده که اسناد و مدارک کامل این پرداختی ها در بخش حسابداری و مالی باشگاه موجود است.

امیدواریم بازیکن یادشده با حسن نیتی که از سوی مسئولان باشگاه می بیند، هر چه سریع تر جهت همراهی تیم در این شرایط حساس و سخت به ایران باز گردد.

در حال حاضر، به دلیل مصلحت تیم و شرایط بسیار حساسی که در آن قرار داریم، سیاست باشگاه سکوت و حفظ آرامش است، اما در صورت نیاز و برای تنویر افکار عمومی توضیحات تکمیلی در روز های آینده از طریق رسانه اصلی باشگاه منتشر می گردد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 7 شهریور 1400 بروزرسانی: 7 شهریور 1400 گردآورنده: pariblog.ir شناسه مطلب: 767

به "موافقت باشگاه پرسپولیس با همه شرط های رادوشوویچ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موافقت باشگاه پرسپولیس با همه شرط های رادوشوویچ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید