شروع پروژه چندمنظوره پایگاه اطلاع رسانی و مرکز صنایع دستی سرخس

به گزارش پری بلاگ، رئیس اداره میراثفرهنگی، گردشگری و صنایعدستی سرخس گفت: فاز یک پروژه چندمنظوره پایگاه اطلاع رسانی گردشگری، مرکز صنایع دستی و مجتمع بهداشتی شهرستان با اعتباری بالغ بر پنج میلیارد و 100 میلیون ریال شروع شد.

شروع پروژه چندمنظوره پایگاه اطلاع رسانی و مرکز صنایع دستی سرخس

بهگزارش میراثآریا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی، مجید حسینی امروز دوشنبه 26 خرداد ماه 1399 با اعلام این خبر اضافه نمود: ساخت این مجتمع بهداشتی با پیش بینی شش واحد و تأمین امکانات بهداشتی برای توان یابان از محل منابع استانی و از اعتبارات معاونت سرمایهگذاری و تأمین منابع ساخته خواهد شد.

او ادامه داد: فاز اول این مجتمع بهداشتی چند منظوره شامل پایگاه اطلاع رسانی و مرکز صنایعدستی سرخس است که در قسمت ورودی ترمینال احداث می گردد.

رئیس اداره میراثفرهنگی، گردشگری و صنایعدستی سرخس توضیح داد: پیگیری ساخت این مجتمع از دو سال پیش شروع شد و با حمایت های امام آدینه شهرستان، نماینده مردم در مجلس و پیگیری های فرمانداری و تصویب شورای شهر و مساعدت شهردار سرخس زمین پروژه تأمین و در اسفندماه 98 به این اداره واگذار شد، از نیمه دوم خردادماه عملیات اجرایی این پروژه شروع شده است.

او گفت: در قسمتی از این زمین، پایگاه اطلاع رسانی ساخته می گردد که به منظور هدایت و هدایت و ارائه خدمات از جمله اطلاع رسانی به گردشگران داخلی و خارجی و توزیع گردشگران برای بازدید از تمامی جاذبه های شهرستان به خصوص جاذبه های کمتر شناخته احداث می گردد.

حسینی اضافه نمود: قسمت دیگر این مجتمع ساختمان مرکز صنایعدستی است که به منظور توسعه و ترویج و آموزش صنایعدستی و پشتیبانی از هنرمندان این حوزه ساخته شده و شامل کلاس های آموزشی بوده و همچنین تالار و گالری نمایشگاهی نیز در آن پیشبینی شده است.

شهرستان سرخس به مرکزیت شهر سرخس در فاصله حدود 185 کیلومتری از مشهد مرکز استان خراسان رضوی قرار گرفته است.

منبع: میراث آریا
انتشار: 22 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: pariblog.ir شناسه مطلب: 54

به "شروع پروژه چندمنظوره پایگاه اطلاع رسانی و مرکز صنایع دستی سرخس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع پروژه چندمنظوره پایگاه اطلاع رسانی و مرکز صنایع دستی سرخس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید