ادعاهای دروغ شرکت های دارویی آمریکایی

به گزارش پری بلاگ، اداره غذا و داروی آمریکا هشدار داده که بعضی شرکت های دارویی در این کشور مکمل های شیمیایی خطرناکی را به قرص های مکمل غذایی اضافه می نمایند.

ادعاهای دروغ شرکت های دارویی آمریکایی

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در آمریکا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی آمریکا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی آمریکا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های آمریکا انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگاران از فارس، اداره غذا و داروی آمریکا تصریح نموده که مواد شیمیایی که به تازگی به بعضی مکمل های غذایی در این کشور اضافه شده اند، مورد تایید این اداره نیستند و لذا از امنیت کافی برخوردار نیستند.

ادعاهای دروغ شرکت های دارویی آمریکایی

بر همین اساس برای قانع کردن مخاطبان برای خرید این مکمل ها از تبلیغات دروغین و خطرناکی استفاده می گردد.

به عنوان مثال گفته می گردد که مکمل های یادشده می توانند سرطان را درمان نمایند و با این ادعای غلط بیماران در خطر کنار گذاشتن روش های درمانی مطمئن و ایمن مقابله با سرطان قرار می گیرند.

یکی از مواد شیمیایی اضافه شده به مکمل های غذایی کلرید سزیم نام دارد و اداره غذا و داروی آمریکا تاکید نموده که نحوه افزوده شدن آن به مکمل های یاد شده مورد تایید نیست و ادعاهای طرح شده در خصوص خواص درمانی آن نیز غلط است. شرکت های فراوری نماینده مکمل های مذکور هنوز در این زمینه واکنشی از خود نشان نداده اند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 27 آبان 1399 بروزرسانی: 27 آبان 1399 گردآورنده: pariblog.ir شناسه مطلب: 254

به "ادعاهای دروغ شرکت های دارویی آمریکایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعاهای دروغ شرکت های دارویی آمریکایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید