عرضه مرغ بالاتر از قیمت مصوب گرانفروشی است

به گزارش پری بلاگ، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران درباره افزایش قیمت مرغ در بازار توضیحاتی داد.

عرضه مرغ بالاتر از قیمت مصوب گرانفروشی است

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، محمدعلی اسفنانی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران با اشاره به تغییر در قیمت مرغ گفت: ستاد تنظیم بازار باید قیمت مرغ را اعلام کند و آن را مبنای قانونی قرار دهیم و هر چقدر مرغ از این قیمت بالاتر فروخته شود، گرانفروشی محسوب می شود.

وی ادامه داد: سازمان حمایت و تنظیم بازار قیمت جدیدی بعد از قیمت 20 هزار و 400 تومان اعلام نکرده اند، به همین دلیل مبنا برای ما همان قیمت 20 هزار و 400 تومان است و مازاد بر این قیمت گرانفروشی محسوب می شود.

اسفنانی شرح داد: در هر صورت تا زمانی که این قیمت باشد، هر قیمت دیگری تخلف و گرانفروشی است، البته وزارت جهاد کشاورزی هم از طریق سازمان میادین مرغ هایی را پایین تر از قیمت مصوب یعنی 18 هزار و 500 تومان عرضه می کند، اما به دلیل اینکه مقدار این مرغ ها به اندازه ای نیست که تأثیرگذار باشد، شاهد افزایش قیمت مرغ در سطح شهر هستیم.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران اضافه کرد: گزارش ها حاکی از آن است که در حال حاضر مرغ به قیمتی بیشتر از قیمت مصوب در بازار فروخته می شود، به هر حال باید تصمیمی گرفته شود تا اگر قیمت تمام شده برای تولید کننده از چیزی که ستاد تنظیم بازار اعلام کرده بیشتر باشد، مدارک تحویل و بررسی شوند.

وی با بیان اینکه وظیفه ما این است که با گرانفروشی برخورد کنیم، اضافه کرد: اگر در جایی ببینم که مرغ بالاتر از قیمت مصوب عرضه می شود برخورد های لازم را انجام خواهیم داد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 دی 1399 بروزرسانی: 3 دی 1399 گردآورنده: pariblog.ir شناسه مطلب: 330

به "عرضه مرغ بالاتر از قیمت مصوب گرانفروشی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عرضه مرغ بالاتر از قیمت مصوب گرانفروشی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید