بهداشت دهان و دندان

کربنات منیزیوم Magnesia carb

داروهای هومیوپاتی/ داروهای پرمصرف محدوده عملکرد: سیستم گوارشی، کبد، اعضای تناسلی زنانه، اعصاب (به ویژه اعصاب صورت و دندانها).

27 مهر 1400

عوارض جانبی درمان کیلِیشِن

بسیاری از پزشکان معتقدند که درمان کیلِیشِن نمی تواند هیچ عارضه جانبی به همراه داشته باشد، گرچه بعضی ها بر این باورند که این درمان برای بدن می تواند مضر باشد. در این مقاله، ما نگاهی به کار بردهای این درمان و عوارض

22 مهر 1400

... و نترسیم از شیر

توصیه های دکتر سیدضیاالدین مظهری به آنهایی که از عوارض شیر می ترسندشیر، سرسلسله لبنیات است و لبنیات، معدن کلسیم. کلسیم هم رفیق استخوان ها و دندان های ماست. با این حساب، شیر را می گردد دوست استخوان ها و دندان ها نامید. اما بیشتر ما چیزی بیش از این، از...

6 مهر 1400

توجیه بیمار قبل از درمان ریشه دندان

آموزش بهداشت دهان و دندان و پیشگیری از بیماری ها موضوع مهمی است که دانشجویان دندان پزشکی در طول دوره تحصیل به آن می پردازند و ساعات زیادی از آموزش نظری و عملی را به آن اختصاص می دهند.

5 مهر 1400

ارتباط بهداشت دهان و دندان با خطر از دست دادن عضلات

نتایج یک تحقیق نو، ارتباط بین بهداشت خوب دهان و دندان را با سلامت عمومی در افراد بزرگسال نشان می دهد.

22 مرداد 1400

مبتلایان به دیابت این تست ها را فراموش نکنند

مبتلایان به دیابت باید بدانند که انجام تست های روتین پزشکی یک گام اساسی برای مبارزه با عوارض غیر قابل جبران این بیماری است.

4 اردیبهشت 1400

برترین دانشگاه های جهان در رشته دندانپزشکی خبرنگاران

نظام رتبه بندی کیواس، جدیدترین رتبه دانشگاه های دنیا در رشته دندانپزشکی را منتشر کرد.

7 فروردین 1400

تعبیر خواب گاز دریافت گربه چیست؟

تعبیر خواب گاز دریافت گربه بنا به دیدن حالات مختلف گربه متفاوت است. به طور مثال اگر گربه از روی گرسنگی گاز بگیرد نشان دهنده عدم توجه شما به نشاط و سرگرمی در زندگی است.

24 اسفند 1399